Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha most kiöntöm neki a szívem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most kiöntöm neki a szívem megbocsát nekem? És valyon még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Na szóval igyekszem rövre fogni...

Egy lány elmondta nekem, hogy tetszik nekem ő is tetszett nekem, de lefagytam és nem mondtam semmit, mint a hülye gyerek igen lehet nevetni... Ez után próbáltam kerülni, mert úgyéreztem, hogy ciki lenne vele találkozni. Minden reggel együtt buszozunk lehetseges, hogy meg tetszek neki mert mikor ranezek ő mindig kerüli a szemkontaktust és ha leszáll akkor gyorsabban szedi a lábait, hogy még véletlen se nézzen rám... És a lány még mindig tetszik nekem egésznap a fejembe jár, hogy mi történt volna ha előbb cselekszem és nem fagyok le. 16/F



#fiú #lány #szerelem #balul sült el vallomás
2016. febr. 16. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Haat nem hinnem
2016. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ah

És már semmi esélyem nincsen?

2016. febr. 16. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer mikor leszall a buszrol probalj meg utana sietni es beszelni vele errol...egy probat szerintem meger...mert igy nem fogsz azon "bankodni" h mi lett volna ha....

mivel megprobaltad :)

2016. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy írok neki egy levelet amit a kezébe adok, mert akkor nem tudok lefagyni, csak nem tudom, hogy hogy adjam oda a kezébe nyomni és elfutni gáz lenne valószínűleg ott maradni meg nem tudom esetleg ha azt mondom, hogy elolvasnád ezt a levelet?? majd a busz hátuljába menekülök?? vagy vegyek egy mély levelgőt és menjek oda hozzá? melyik a jobb?
2016. febr. 16. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
16:00-as vagyok: szerintem a level aranyos otlet de ahhoz batornak kell lenned..legyen onbizalmad! Mitol felsz ennyire? Ha neki is tetszel akkor ne legyen felelmed...
2016. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De lehet hogy csak tetszettem es mar nem nah mind1 megcsinálom és remélem jó lesz az már túlzás vagy még elmegy ha adok hozzá egy szál rózsát?
2016. febr. 16. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Brad Pitt segít neked
2016. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!