Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Segítség kéne :/ Szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Segítség kéne :/ Szerintetek van egy minimális esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 16 éves srác, másik suliba jár, cserkészeten ismertem meg (ugye nem kell magyaráznom?) és azóta elég sokat beszélgetünk facebookon meg ilyesmi és szerintem fiú létére még sokat is ír, bár néha látom hogy fent van de nem nézi meg az üzeneteimet. De most nem ez a lényeg, hanem hogy szerintetek 13 évesen mennyi esélyem lenne?


Majdnem vállig érő, világos barna hajam, zöldes barna szemem van, 160-165 cm magas vagyok, kb fél év múlva töltöm a 14-et (ő most lett 16). Inkább a grunge stílus felé hajlok öltözködés szempontjából, de nem vagyok kimondottan az a hard-rock típusú lány... Rockot hallgatok viszont, szeretek énekelni, rajzolni, festeni, imádok cserkészetre járni (részben miatta :D), rengeteget beszélek, de ha valami bánt akkor meg sem szólalok (persze ha nem muszáj), szeretek új embereket megismerni, ilyen szempontból nagyon nyitott vagyok. Magammal szemben nagyon szigorú vagyok, sokat tanulok de nem kell aggódni, nem vagyok magolós stréber.:D Kb ennyi lettem volna.



2016. máj. 15. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tőle függ. Ebben a korban lehet sok az a 3 év, de ha neki nem baj, akkor lehet valami.
2016. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!