Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nincs jóban a szüleivel, esetleg nem is tartja velük a kapcsolatot, vagy csak minimális szinten, és mégis sikerült hosszú távú, jól működő párkapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen a ferjem.Es egesz gyerek kora ita gyuloli az anyjat amit tett vele ezaltal az apjat is mert az anyjat valasztotta.Koszono viszonyban sincsenek.Nem egyszer pribalt bekulni de az anyja nem valtozik igy feladta.El is koltoztunk 130kmre.

Megis 9 eve egyutt vagyunk.Ellenpeldanak jok voltak a szulei.

2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelen.


Amúgy én azt vettem észre, hogy kétféle ember van. Az egyik, aki ugyaolyan lesz, mint a szülei. A másik meg pont homlokegyenest az ellenkezője. Én a "másik" vagyok. Jelenleg 4 éves párkapcsolatban, eljegyzés, esküvő, gyerekek meg hamarosan, szép sorban. :)

2016. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!