Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira vagyom a szerelemre (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vagyom a szerelemre (? )

Figyelt kérdés

A legjobb baratnomnek van baratja, szinte mindig egyutt vannak. Nem vagyok feltekeny, nem vagyok elhanyagolva, megis rossz erzes. Masik baratnomnek szinten van baratja, harmadiknak szinten. Olyan aranyosak, annyira megvannak, es egyszeruen nem ertem miert vagyok ilyen szerencsetlen.


Szeretethianyos vagyok, en csak arra vagyom hogy valakihez hozzabujjak, es szeressem, es forditva. Nyalas, meg minden, de mar kikeszulok.


A kulvilag fele nem mutatom ezt az egeszet, legalabbis ezt a "szeressen mar valaki!!!" dolgot semmikepp. Szoval szerintem ez problema nem lehet.


Egyebkent konnyen ismerkedem, kozvetlen vagyok, ertem a humort, van nekem is, altalaban birnak az emberek. De valahogy senkivel sem jutunk el odaig...:( 17 eves vagyok, tudom nagyon jol hogy fiatal, boven van meg idom, es 10 ev mulva legyen ez a legkisebb problemam, de jelenleg igy erzem, es szuksegem lenne valakire.


Nem tudom mit tehetnek, nem jar folyton ez a fejemben, nem gondolok erre mindennap, csak amikor igen, akkor szornyu, es orakig tudok sirni, pedig nem is vagyok az a siros fajta lany.


Ha ir egy srac, nem tervezem vele rogton a jovomet, nem elem magam bele semmibe, sot, viszont mar nagyon rosdz.


Nem ismetkedni szeretnek - semmi esely arra hogy a kozelben irjon valaki, akinek tetszem is...csak tanacsokat es velemenyeket szeretnek kerni. Koszonom szepen :)



2016. máj. 15. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mind így vagyunk vele, akiknek még nem volt senkije. Teljesen természetes, hogy vágyunk már valakire mind :D. Amiatt pedig hogy egyedül érzed magad ezzel, az azért van mert ez a szembetűnőbb. Ebben a helyzetben sokkal feltűnőbb, az akinek van valakije, mint akinek nincs.


Én is szoktam gondolkozni rajta, de ezzel nem lehet mit kezdeni. Örült partner keresésbe meg felesleges belekezdeni. Ezt ki kell bírni, amíg lesz valakink :D


Emiatt meg tényleg ne sírj. Nem mindenki ilyen szerencsés elsőre, hogy talál magának párt. A tudat vigasztaljon ha még nem is látod, de sokan vagyunk így.


Sok sikert :D 17/f

2016. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani itt vidéken az öregek, hogy akit melléd teremtett a sors, még az ördög is utánad hozza talicskán. Csak légy türelmes, járj nyitott szemmel, légy nyitott új dolgokra.
2016. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andicika ***** válasza:
Én is ugyanebben a "kórós betegségben" szenvedek,viszont szerintem ha az ember talál magának egy elég jó elfoglaltságot, teszem azt:megtanulni vmilyen hangszeren,vagy csak simán jó tanulónak lenni az osztályban az elég jó kis kihívás. Lehet a tanulás nem a legjobb példa, de próbálj ki vmi újat, és ha meglátsz egy szimpi pasit szemezz vele, és ravasz módón próbálj hozzá férkőzni (ha olyan vagy, esetleg szólítsd le,én nem vagyok ez a fajta típus).;)
2016. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 julcsyka89 válasza:

Nem vagy egyedül :)

18/L

2017. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 julcsyka89 válasza:
Megértelek. Nekem amikor megkérdezik hogy volt-e már barátom, erre azt válaszolom hogy egyszer se volt. Meg is lepődnek és azt mondják; addig a jó. Már nem foglalkozok a témával de amikor eszembe jut, akkor csak sóhajtozok és az szomorít el hogy csúnya vagyok, nem kellek egy fiúnak se. Ebbe már beletörődtem.
2018. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!