Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy butaság így viselke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy butaság így viselkednem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nem is ismerek, sose beszéltem vele, suliban néha láttam(én már kijártam, azért multidő) és ennyi. De pár hete rákattintottam a facebook profiljára és teljesen elvesztettem önmagam. Csomót készültem rá, hogy majd bejelölöm és ha majd visszajelöl, akkor milyen boldog leszek és talán majd összejövünk meg ilyenek... Rengeteget ábrándoztam erről, és most hogy bejelöltem, nem jelölt vissza, ráírtam, nem válaszolt, tök szarul esik... Tudom, hogy nem volt semmi amire alapozhattam volna, nem is értem, miért éltem bele magam ennyire.

2016. máj. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak azért nem jelöl vissza, mert nem ismer. Ismerek olyat, aki nem jelöl vissza mindenkit Facebookon, csak azt, akivel legalább köszönőviszonyban van. A másik pedig az, hogyha nem vagy az esete például, vagy nem akar most kapcsolatot, akkor túl kell lépni. Muszáj így tenni, mert különben csak magadat teszed tönkre azzal, hogy ráparázol (tapasztalat).


Nekem például nagyon bejött egy lány, viszont idősebb volt, így nem kellettem neki. Ezután új suliba kerültem, ahol lett más. Ettől kezdve nem érdekelt a régebbi csaj. :)

2016. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 16. 21:34
 3/5 anonim válasza:

ha találkozol vele, köszönj neki, kezdj el vele beszélgetni:) az könnyen meg lehet hogy azért nem jelölt vissza mert nem ismer..

sok sikert ;)

2016. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

butaság lehet, na meg meg van az a hátránya, hogyha Facebook-on beleéled magad, akkor később ráeszmélhetsz arra, hogy nem tudhatod, hogy milyen az, akibe "szerelmes vagy".

simán abszurd lehet igazán szerelmes lenni valakibe, akit nem ismersz, mert akkor nincs amit szeress rajta, maximum a saját álomképeidet szereted, amiket rávetítettél. Vagy azt is jelenti, hogy csak a külsöjébe vagy szerelmes (értem ezalatt akár a mosolyát, tekintetét is, vagy a mozdulatait, kisugárzását - ezek is a külsőhöz tartoznak, de attól még nem tudhatod igazán, hogy milyen, vagy főleg azt, hogy mik az elvárásai a kapcsolatokban, milyen belül). Ezt meg inkább döntsd el te, hogy helyénvaló-e, ha valaki arról áradozna, hogy szerelmes lett a külsődbe.

2016. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen érzéseket kilehet élni újságmagazinokkal is, vagy topmodell rovatokkal:)
2016. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!