Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez butaság volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez butaság volt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, akinek ismerem a barátnőit, és megkértem az eggyiket, hogy derítse ki nekem, hogy adna-e egy esélyt. Ez már így belegondolva egy kicsit butaság volt, vagy mégsem?

2016. febr. 27. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem:) Te legalább próbálkozol!:D
2016. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészről butaság volt, mert:

- Lehet, hogy ezzel semmit nem fogsz elérni, mert nem ismer téged a lány. Rád néz és ha nem jössz be neki, akkor azt mondja, hogy "nem".


Másrészről viszont nem volt butaság, mert:

- Már most kiderül, hogy van-e értelme bármit is tervezned. Mondjuk ilyenkor csak a szemüket legeltetik a lányok. Ha abszolút semmilyen pozitív benyomást nem tudtál kelteni benne, az ismeretségén hiánya miatt, akkor úgy is csak a külsőd alapján fog megítélni.

2016. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Dehogy :) De inkább menj oda a lányhoz, és ismerkedj vele. Mondjuk: szia, tudod, az a helyzet, hogy tetszel nekem. Van kedved ismerkedni? Persze nem kell tőle egyből választ kérni, mondd neki, hogy nyugodtan gondolja át...ha szimpi vagy neked, akkor hamar jelezni fogja!

27/N

ui: fogalmam sincs mhogyan keveredtem a tini párkapcs részhez :D de így visszagondolva a tini életemre, nekem nagyon jól esett volna, ha anno az a i odajön hozzám, és nem én vagyok az utolsó, aki megtudja, h tetszek neki...aww, kellemes tiniévek, a maguk szépségével és szenvedésével.

2016. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*ha szimpi vagy neki, nem neked, bocs elírtam
2016. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!