Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van meg eselyem nala?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg eselyem nala?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon tetszik.Egy evvel fiatalabb nalam,azonban ez egyatalan nem latszik.A kornyekunkon van egy "2-3 fobol allo csapat" es o nemreg koltozott ide,es o is becsatlakozott.Nem gyakran szoktam lejarni,amikor van idom.Akkor szoktunk talalkozni,beszelgetni is.Multkor nekem is arra kellett mennem (arra van a bolt) mint amerre o lakik( plusz az egyik baratnom is jott) igy azert beszelgettunk mikozben setaltunk.Multkor kerte hogy kuljem el a linkjet valaminek,elkuldtem...arrol beszelgettunk is(jo sokat irt),viszont amikor en kerdeztem tole hogy -mi a tervei a jovore nezve,mi erdekli?- valaszolt de vissza nem kerdezett...igazabol az egesz beszelgetes alatt csak parszor kerdezett,de inkabb csak arrol a temarol irtuk le a velemenyunket amit kuldtem neki..(kb fel oras beszelgetes lehetett)

Nekem az az erzesem hogyha tetszenek neki,akkor o is visszakerdezett volna..szerintetek? Van meg eselyem?

16/l


2016. máj. 18. 16:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem sok, ha Ő nem érdeklődik irántad akkor valószínűleg nem igazán vesz komolyan, csak sima barátként tekint rád. Vagy a másik még az is lehet, hogy visszahuzodóbb típus
2016. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túlgondolod... A visszakérdezés néha unalmas, és ha most költözött oda, akkor hagyj neki egy kis időt, hogy megszokja a környéket.
2016. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!