Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek? Szerintetek szeret?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Szerintetek szeret? Vagy van eselyem nala?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik... sot.. szerintem szeretem is.. 15 éves most fog ballagni.. 3 honap mulva koltoznek Ausztriaba.. azt iskolaban.. nagyon sokszor olelget meg puszilgat es cicazik.. nem tudom mit kellene tennem mert van amikor csak fogdos... sokan azt mondjak csak azert csabit.. hogy lefektessen.. de a legtobben azt mondjak hogy szeret..

Pl. Az iskolankba tanev vegen van egy forditott nap.. a tanarok beoltoznek gyerekeknek.. es a 8-adik tanit minkent.. es azt mondta egy nagyon jo baratnom onnan.. hogy elkezdett veszekedni hogy o jon hozzank mert o velem akar lenni..

En megszeretnem neki mondani.. de felek csak elcsesznem ezt a kapcsolatot.. es hulyenek nezne..

Szerintetek mit kene tennem? Fiuk? Lanyok?

13/L



2016. máj. 12. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani,de ez se így se úgy nem jönne össze. Hiszen hiába mondanád el neki az érzelmeidet,mivel elköltözik. A távkapcsolatot pedig nem bírná ki a szerelmetek. Sajnálom :(
2016. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Naiv vagy ... 15 évesen én (kilencedikben) egy akkor nyolcadikos csajhoz csak azért jártam le, hogy smárolgassak vele, meg hogy tapizzuk egymást.

Egyébként meg rohadtul mindegy. Ha le akar fektetni akkor azzal csak te cseszel ki magaddal, ha hagyod. Ha tényleg szeret, és elmondod neki hogy te is őt, akkor méginkább el fog mélyülni a kapcsolat, szintén csak magaddal cseszel ki. Felejtsd el.

2016. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen.. en is ereztem hogy a tavkapcsolat miatt nem menne.. de a legjobb haverja meselte hogy o beszelt vele rolam.. es hogy bejovok neki meg minden.. de o most egy komoly kapcsolatot szeretne ami nem 2 hetig tart.. es velem szeretne.. es nagyon maga alatt volt.. mert azt mondta nem akar megbantani azzal hogy osszejon velem es 1-2 honap mulva meg csak ugy elmegy.. es allitolag ezert nem merul bele jobban.. es az olelgetes utan ezert probal egy kicsit komolytalanabb lenni hogy elkezd fogdosni.. bar en egyre jobban erzem azt hogy kezd nem erdekelni hogy elmegy.. mert en szeretem es ez a lenyeg..

Es ezzel van a bajom.. nem tudom hogy el mondjam-e neki ezt..

2016. máj. 12. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani és gonoszkodni sem szeretnék, de ez a valóság és nem egy tündérmese. Gondolkodj egy kicsit, mit akarhat egy 15 éves srác egy 13 éves magát nagynak képzelő kis hercegnőtől?! 13 éves vagy!!! A te életed, a te döntésed, még 1-2 évet várhatnál a pasizással, de, ha te annyira szeretnéd, hogy 13 évesen(!!!) többen menjenek át rajtad, mint egy zebrán, akkor csináld, mert az a fiú nem társasozni vagy babázni szeretne veled, az biztos. Mellesleg 13 évesen fiúk fogdosnak és cicáznak?! Tetszhet, szeretheted, de szerinted ő is ezt érzi? Kérlek, gondolkodj reálisan és legalább csak 14-15 éves korodig várj. Ha vársz, akkot hidd el, hogy később hálás leszel, amiért nem követtél el egy ekkora hülyeséget, mert attól még, hogy 13 évesen fogdosnak meg cicáznak és (majd) jó páran átmennek rajtad, attól még nem leszel nagyobb csak szánalmasabb és mindenkinúgy fog bánni veled, mint egy olcsó kis 13 éves csitrivel!

Tudom, hogy megbántottalak, de ez az igazság és inkább online okítalak eléggé bunkón (ami miatt 30 percen át sértett és szomorú leszel), minthogy később, azért könyörögj, hogy bár gondolkodtál volna és joggal hívnak majd az emberek annak aminek.

2016. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Johh persze ebbe is van valami de nem hagynám neki.. mert azert nem vagyok olyan hülye hogy bele is menjek! De attol még nem én irányítom az érzelmeim.. ahogyan a szivemet sem.. ugy hiszem hogy Te (utolsó) eléggé idős és szerintem fiú is vagy.. ahhoz hogy már átélted a szerelmet es tudod mit érzek most.. éjszakákat sírtam miatta...akár hihető akár nem.. és nem akarom csak így feladni.. :(
2016. máj. 18. 18:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm eddigi választókat! <3
2016. máj. 18. 18:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Sorry.. válaszotokat!
2016. máj. 18. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam: 14 vagyok és LÁNY.(Apáca sem vagyok) xD

Nem megbántani akartalak, de hidd el, hogyha belemész; akkor nem a szerelem miatt, hanem a hatalmas hülyeséged (megadod neki, amit akar) miatt fogsz majd sokat sírni. Tegnap derült ki, hogy a legjobb barátnőm és a barátja "kipróbálták" egymást, aztán a fiú dobta. Mellesleg tényleg 13 évesen ez a legnagyobb álmod? Mindenki lotyónak fog nézni, mint most a barátnőmet és röhögnek majd rajtad. A te érdekedben: Verd ki a fejedből és a szívedből is, mert ha elcseszed, akkor visszafordítani már semmit nem tudsz és mindenki elpártol majd mellőled...

2016. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Már megoldódott minden.... kiderült hogy több hónapja a legjobb barátnőmet fogdossa meg ölelget... Ugy hogy végleg közöltem vele hogy vége mindennek és hagyjon békén... Azóta írogat hogy mennyire sajnálja és mennyire szeret... De mar nem erdeke... Undorodom tőle!!!

Mégegyszer köszönöm szépen a válaszotok sokat segítettek!!

2016. júl. 7. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!