Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti a vad, káromkodó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a vad, káromkodó, merész lányokat vagy inkább a csendesebb, visszahúzódó, kedves lányokat kedvelitek inkább?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Na már nem azért de komolyan ez két véglet és hol a közép út?? Attól még hogy káromkodó vagyok lehetek kedves is és ez fordítva is így van , és már nem azért de a kedves alatt sok mindent lehet értelmezni :) Lehet ami nekem kedvesnek számít az neked nem szóval ez relatív.

Egyébként azt mondják mindenkiben van egy "vadállat" csak ki kell hozni :))

16l

2016. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek utolsó :) csak azért kérdeztem így, középút nélkül, hogy melyiket preferálják
2016. máj. 18. 18:55
 13/22 anonim válasza:
44%
amelyik lenyeli
2016. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ki ezt, ki azt, hol ezt, hol azt:

- káromkodni: csak erős felindulásból és maximum négyszemközt,

- káromolni: soha,

- merész: bármikor, bárhol,

- csendes, visszahúzódó: maximum társaságban, vagy első alkalommal,

- kedves: mindig, mindenkor és mindenhol.

2016. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak intelligencia és minimum átlagos kinézet kell. De már ez is nagyban leszűkíti a lehetőségeim.
2016. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból az én véleményem:

- Ha valaki végletekben éli életét annak nagyon hamar tönkre fog menni a kapcsolta! Akár egyik, akár másik félként van a párosban.

Az ilyen stílusú embernek egész életére rányomja a bélyegét személyisége. Persze, ettől függetlenül még lehet boldog a saját bőrébe, csupán a mások megítélése lesz rossz.

Vannak emberek, akikkel szívesen élnek közösségben mások, és vannak, akiket próbálnak kerülni. Míg előbbiek elvesztése nagy fájdalommal jár, közös emlékek felidézése mindig kellemes, addig a végletekben élő emberek hiánya semleges, vagy akár megkönnyebbüléssel jár a többik számára, hamar feledésbe merülnek.


Az arany középút a legmegfelelőbb életforma!

Az ideális ember, akár férfi, akár nő, kicsit merész, talpraesett, ám soha nem káromkodó (főleg nyilvánosan nem), mindig a megfelelő mennyiségben beszél, vagy épp hallgat, néha eltud vonulni a világtól, képes önmagába szállni, de olykor lazán tudja élvezni az életet, és szereti a rokoni, baráti összejöveteleket is.


Nincs pontos recept, ám vannak emberi és társadalmi elvárások, melyeknek meg kell felelni.

Persze, ahogy mondani szokás, minden zsák megtalálja a foltját, azaz a végletekben élőknek is van esélye párkapcsolatra.

Arról sem feledkezzünk meg, az emberek változnak életük során, számos behatás faragja őket. A káromkodó, merész lányokból, csendes, visszahúzódó asszony lesz, vagy fordítva, a szolid, inaktív lányokból nagyszájú, olykor akár dühöngő házisárkány válik.


Hogy a fiúknak, férfiaknak, melyik nőtípus tetszik az függ attól, hogy ők melyik életszakaszban vannak, mert az ízlés, az igény, a vágy is változik életünk során. Mindig mások az értékrendjeink. Fiatalon a lazaság, a szórakozás, a tömény energia határozza meg életünket, vágyainkat. Majd az erélyes, határozott, törtető életszakasz következik, tanulással, előrejutási vágyakkal, bizakodóan, olykor patriotizmussal vegyesen. Ennek lecsengése után a szolid állampolgár, a családapa/családanya szerep következik. Ekkor a "mindent a gyerekekért" életmód jön. Fiatalon, őket mondják szürkének, pedig, ha tudnák, ez a legszínesebb életszakasz minden ember életében. Mint mikor az alma a legpirosabb, legédesebb, legkívánatosabb.

Ekkor a nők, már nem naivak, nem elég egy randevúhoz csupán üres, fellengzős szavakkal egy jó bulit beígérni számukra. Ha viszont sikerül őket meghódítani, nem kis munkával, akkor olyat kínálnak, melyről a kamasz fiúk álmodni sem tudnak.

44 F

2016. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én a vadmacskákra bukok. :D
2016. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Vad és káromkodó???

Aki ostorral kerget meg, ha nem a kívánsága szerinti ütemben teljesítek az ágyban???

Isten őrizz!

2016. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is :) utolsónak pedig csak annyit, hogy nem ilyenre gondoltam
2016. máj. 23. 14:57
 20/22 VCamiMyra válasza:
Mindenki adja önmagát es pont a megfelelő szemely fog majd az utadba toppanni
2016. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!