Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy visszahúzódó, félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy visszahúzódó, félénk lány, aki tetszik nekem. Hogyan közeledhetnék felé, hogy az jöjjön le neki, hogy nem barátkozni akarok, hanem komolyan?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltünk egymással, de szinte minden nap találkozunk. Hogy közeledjek felé, hogy az jöjjön le neki, hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék, nem barátkozni?

2016. márc. 20. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bókolj neki
2016. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :) Szerintem eleinte kezdj az alapokkal, bókolj, mindig köszönj neki, mosolyogj, hogy egyértelmű legyen számára, kedveled. Utána esetleg rá is írhatsz. Honnan ismered egyébként? Milyen a viszonyotok?
2016. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Demoklészi válasza:
Szerintem nem arra kellene hajtanod először, hogy többet akarsz tőle. Hanem barátkozni, közeledni hozzá. Elhívni közös programokat csinálni. Aztán ha úgy érzed szimpi vagy neki, akkor bepróbálkozol.
2016. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te legalább mindennap látod én 2hete nem láttam a kiszemeltemet. :((((
2016. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!