Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kér állandóan bocsánatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér állandóan bocsánatot az exem, ha (lehet) nem is gondolja komolyan? Vagy még is?

Figyelt kérdés

Már pár éve szakítottunk a volt párommal. Sajnos én szakítottam, mert hiába szerettem őt (szerelemmel) ő elbolondozta (nem figyelt rám, komolytalan volt).Viszont pár hónapja felkeresett, hogy szánja bánja bűnét. Mondtam neki, hogy randizom most mással. Még gondolkodom rajta. Majd a randi komolyra fordult és mondtam a neki, hogy nem. De mondta, hogy szeretne rólam tudni, és jó lenne, ha barátok maradnánk. Erre pár hétre rá ő is becsajozott. Karácsonykor is váltottunk néhány üzenetet, és írta, hogy akkor nem zavar tovább (mert épp családi ebédre voltunk hivatalosak). Eközben egyszer letöröltem, visszajelölt. Mondom jól van, de akkor nem beszélgetek vele. Aztán nem rég, újra rám írt (ekkor már nem volt együtt azzal a lánnyal). Szánja bánja bűnét, és szeretné, hogy barátok legyünk. Nem értem én. Alapból is 150 km van köztünk. Az meg, hogy néha érdeklődik, hogy mi van velem, kérdezi, hogy boldog vagyok-e (?), attól még ez nem barátság és nem kell erőltetni. (Amúgy sem szeretem az ilyen "netes barátság" dolgokat. Röhej, mert este pont vele álmodtam erre meg... Arra is gondoltam már, hogy unatkozik. Amúgy meg megmondtam neki, hogy nem fogom 2x elkövetni ugyan azt a hibát. Vagy arra vár mikor leszek egyedülálló? Mert először mondta, hogy arra várt, hogy ne legyek fbn kapcsolatban.

Tudom, hogy hosszú és bonyolult és lehet felesleges is.


L


2016. máj. 19. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy esélyt megért volna, de ez van.
2016. máj. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben adtam volna a srácnak annyi esélyt, hogy legalább megpróbáljon normálisabb lenni. És ha úgy lett volna, ismét együtt lehettél volna vele.
2016. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!