Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
A szerelmem holnap költözik ki koleszból ,ès (szerintem egy távkapcsolatnak semmi èrtelme) szeretnèm a leggyorsabban elfelejteni.

2016. máj. 19. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarod őt enyi..
2016. máj. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végzett vagy szeptemberből újra kolis?

Bár a hozzáállásodon szerintem úgy se változtat :)

2016. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a távkapcsolatos dolgot, hogy ellenzik, annyira szánalmasnak tartom, apum (60), 5 éve van együtt egy nővel aki 130 km lakik tőle kb. Ha egy felnőtt ember ezt megtudja oldani, akkor egy jóval fiatalabb ne hogy ne tudja már. Akkor nem is szereted az illetőt eléggé, ha nem is akarsz küzdeni érte, jobban is jár szegény.
2016. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra is gondolsz, hogy ő hogyan fog elfelejteni téged? Egyébként én drukkolok neked, hogy sikerüljön a szakítás, mert így nem rabolod tovább az idejét és előbb lesz lehetősége egy normális párt találni.
2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!