Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit jelent? (Bövebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet elég komplikált. Nyelvtáborba mentem Kínába három hétre és nagyom bírom az egyik srácot. Viszont engem nagyon összezavarnak a cselekedetei. Egyik pillanatban nagyon kedves és megnevettet, a másik pillanatban meg teljesen elkerül és sértö. Egyik nap egy pár kínaival ment a csoport enni és minden kínai asztalhoz két külföldi jutott (4 kínai és 2 külföldi), mindenesetre én és ö egy asztalhoz kerültünk és tök jól elvoltunk. Nevettünk egy csomót és elhívott, hogy menjek bele airsoftozni, bár szerintem csak baráti alapon. Mindenesetre a visszaúton is tök jól elvoltunk. De a következö nap mégcsak nem is beszéltünk rendesen. Egy párszor megnevettetett de nem tudom, hogy azért-e mert éppen én voltam ott vagy mert nem tudom...

Ráadásul van még egy dolog amitöl a falra mászok. Sokszor megyünk valahova busszal és mivel kevesen vagyunk, mindenkinek jut két hely. Ö pont a buszfolyosó másik oldalán ül és számtalanszor észrevettem, hogy néz. (Nem csak a buszon de itt a legtöbbször, mivel nagyon sok idöt töltünk ott.) Mikor ránézek, hogy észrevettem egy másodperc töredékére a szemembe néz és utána elfordul... Nem tudom már hová tenni a viselkedését...

Mindketten 17 évesek vagyunk.



2016. máj. 19. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki csak kicsit félénk. Nem biztos abban hogy te is ugy tekintesz-e rá mint ő rád.
2016. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet h tetszel neki , lehet h nem. Ezt igy ebbol meg nem lehet megallapitani. Mindenesetre kozeledj fele erezd jol magad vele es mikor vege lesz ennek a kirandulasnak meglatjuk h keresitek e majd egymast!
2016. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!