Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy srác azt mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TLS kérdése:

Fiúk, ha egy srác azt mondja nem tudja működne-e a kapcsolat, akkor az bővebben mit takar?

Figyelt kérdés
Másfél éve megy a huzavona köztünk, mikor elsőnek próbáltuk eléggé csúnya vége lett, fél évig nem beszéltünk. Majd kezdődött elölről az egész csak a kavarásban egyeztünk meg. Én persze szerettem és szeretem is. Aztán összejött valakivel, megint nem beszéltünk. Most pedig ugyanott tartunk, ahol abbahagytuk, csak olyanokat mondott, hogy hiányoztam neki és amikor jártak xy-al is rám gondolt, meg ha nem rontjuk el anno már másfél éve együtt lennénk, de mégis azt mondta, hogy nem tudja mennyire lenne működőképes ez az egész. Mit gondoltok? Nagyon szépen köszönöm előre is a tanácsokat/válaszokat! :) 18/L

2016. máj. 12. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megpróbáltátok de senkinek se akar rosszat. Ezért hagyjátok.
2016. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelnti, hogy nem akar megbantani teged, de nem akar egyutt lenni veled. Fogadd el, lepj tovabb..konnyebb lesz.
2016. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!