Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összetörték a szívem, visszaut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CHARUSSO kérdése:

Összetörték a szívem, visszautasítottak és nekem az nagyon rosszul esett, osztálytársam, legjobb barátom akinek mindent elmondhattam és ez kölcsönös volt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap iskola után az illetőt elhívtam beszélgetni,de mikor nekikezdtem akkor már nagyon féltem a szívem vert 1000-el és mellé még mindenem remegett , nagyon rossz érzés volt , majd mikor azt mondta a vallomásomra hogy erre ő nem tudom mit mondani és hogy ő már ismeretlenként néz rám,akkor nagyon magamba szálltam és összetörtem...Nincs kedvem suliba se menni,enni,inni,játszani ...

Azt szeretném kérdezni hogy akkor most mit tegyek?

Keressek másikat vagy hogy hogy dolgozzam fel?



2016. máj. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ne szívd melre mert bedepizel komolyan, bár te legaláb megpróbáltad..
2016. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legalább mepróbáltad! Légy büszke magadra. Sok idióta itt gyakorin sír, hogy 6 éve nem meri megkérdezni...

még 1 hép kb ilyen rosszul fog eltelni de utána nincs okod szomorkodni, keress mást. Ha egy elutasít, nem kell egyből beadni a lapot és depi szomi öngyi lenni.

2016. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkora alapszabály hogy osztálytársra nem gerjedünk.

Ha igen akkor nem mondjuk el neki.

2016. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mitörtént CHARUSSO?
2016. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!