Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb fiú barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb fiú barátomat csúnyát visszautasították és zaklatások nyomására bunkó és "rossz fiú" volt a baráti találkozónkon, mit tehetnénk érte hogy újra a régi legyen? 18L

Figyelt kérdés

A fiú barátom (aki 19 éves) rendkívül kedves, nagyon udvarias és sok sráccal ellentétben, tud udvarolni is. (Randik, kedveskedés, karácsonykor apró ajándék, bókok, nem sietteti a dolgokat stb...)


Mégis, igazságtalanul és teljesen ok nélkül (nem adott indokot) visszautasította egy lány 2-3 héttel a kapcsolat kezdésük után, ami nagyon megviselte szegényt... A "baj" minden bizonnyal az volt, hogy ez a srác nem "rossz fiú", nem bunkó, ezt pedig finoman szólva sem értékelte, becsülte a lány.


Eredmény? A fiú borzalmasan maga alatt volt, s dacból velünk, a lány barátaival bunkó kezdett lenni (sosem viselkedett még így velünk...), tapló megjegyzéseket tett, illetve, a baráti találkozásunk alkalmával letaperolta azt a barátnőm, akit kb. 2 órája ismert... Nem kell neki a lány, egyszerűen dacból és bánatból tette... Én megértem őt, de ebből most már elég, én azt akarom hogy újra kedves és NORMÁLIS legyen! Nagyon rossz az új stílusa, én TUDOM hogy ő nem ilyen, ezt most csak bánatból teszi...


Hogyan tudnék segíteni neki?


2013. jan. 16. 08:07
1 2
 1/19 Patrik24 ***** válasza:
" rendkívül kedves, nagyon udvarias és sok sráccal ellentétben, tud udvarolni is" --> nem akard, hogy ilyen legyen, mert sok csalódás fogja érni. Lehet neked ez így jó volt, de ezeket a tulajdonságait sok ember kihasználná. Persze nem kell bunkó tahónak sem lenni, de a túlzott udvariasság megalázó saját magára nézve, főleg ha azt mások semmibe nézik.
2013. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

08:23


Sajnos pont ezt használta ki az a lány is, aki 2-3 hét után ok nélkül kidobta. Egyszerűen nem tudta értékelni, mit dobott el magától.

2013. jan. 16. 08:25
 3/19 anonim ***** válasza:
Eddig jófiúként próbálkozott a csajozással, nem jött be szegénynek, most kipróbálja a rosszfiús módszert. Ha olyan a kapcsolatod vele beszéld meg a dolgot, de szerintem nem fog rád hallgatni.
2013. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz neki, hagyd meg ilyennek, mert így sokkal sikeresebb lesz a csajozásban!
2013. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy pont tegnap kért elnézést az érintett lánytól. (Akit megfogdosott)
2013. jan. 16. 09:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele! Lehet, hogy most is épp erre vár. Ha ilyen értékes szerinted, akkor miért hagynád más nőknek?
2013. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Különben meg 10 esetből 9x a kedvesség nem működik a tapasztalatlan, fiatal nőknél :)


Viszont ha te most normális leszel vele, jól veszed a kedvességeit, akkor megmentheted őt attól, hogy egy büdös bunkó paraszt legyen később, mert azzal a stílussal lehet csajozni.


Csak mondom.

2013. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

09:10


Nem tehetem meg, van párkapcsolatom.

2013. jan. 16. 09:14
 9/19 anonim ***** válasza:
A partnered értékesebb, mint ez a srác?
2013. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

09:15


Számomra igen

2013. jan. 16. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!