Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi miatt lett ilyen, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt lett ilyen, hogy eddig nagyon érdekeltem a srácot, most meg valahogy nem keres?

Figyelt kérdés

Szoval 2x randiztam velem egy idős sráccal és elején nagyon be volt zsongva meg minden.... Most meg valahogy ugy érzem , mintha már nem kellenék neki, mint az elején... (Vagy lehet csak én gondolom igy :/) 2. randin csókot akart, én ebbe nem mentem bele... Valószínű ez miatt is ilyen :/ aztán mondtam neki h hétvégén talizzunk , bele is ment, de nem irt még ..... Tényleg már ennyire nem erdeklem ? Vagy csak megunta h mindig ő ir, és már nem tud mit irni?

Mert ha annyira akarna velem beszelni, akkor sztem írna ,...


2016. máj. 19. 20:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fiú, lány, csaj, randi, kapcsolat, pár, szerelem, érzés, csók
2016. máj. 19. 20:38
 2/12 anonim válasza:
Te is rá tudsz írni, nem?
2016. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Viszont azt látom, hogy téged érdekel a srác. Írj neki, ha találkozni szeretnél vele. Ez most rajtad múlik szerintem, nyugodtan kezdeményezz.
2016. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
*bocsi ezt nem ide akartam
2016. máj. 19. 20:38
 5/12 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy már nem érdekled, de ez nem biztos! Próbálj írni neki, meg ilyenek, de ne legyél túl rámenős. Ha meg úgy sem sikerül, akkor óvatosan, de utalj rá.
2016. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudok neki irni, csak jobban esne ha ő is keresne.

Az elején egyfolytában keresett, nekem viszont az elején nem jelentett semmi különöset... Most meg pont fordult ...

2016. máj. 19. 20:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

- Megunt, lehet többet várt tőled és nem akar küzdeni érted.

- Mást jobban szeret.

- Mással fekszik. Aki ad csókot és mindent.

2016. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A 2. randi óta irtam neki, (most hétfőn) ...kérdeztem h nem e talizunk, azt mondta h majd hétvégén... De azt is mondta, h úgy se lesz megint semmi :/ (szval lehet az a fő baj, h a múltkori utan már azt hiszi h nem veszem komolyan :( ) mondtam neki h de lesz, mert akkor nem keresném...
2016. máj. 19. 20:43
 9/12 A kérdező kommentje:

Neki igazából kis kora óta tetszem.... Az viszont lehet igaz, hogy megunt , és tobbet várt tolem.... Ezért csalódott :/

De ha a 3. randin behozom, amit eddig nem tettem , akkor talán újra érdekelni fogom ...

2016. máj. 19. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: Lényegében helyesen döntöttél, nem kell csók meg nem kell semmi ha TE NEM AKAROD ŐSZINTÉN! Ha ezt nem fogja fel 3., 4, esetleg 5. randin sem akkor ne foglalkozz vele. Jobban jársz.
2016. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!