Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire "férfiatlan"/szánalma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "férfiatlan"/szánalmas, ha egy fiú azt írta a lánynak, hogy "most miattad sírok"?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé :D Ne írj neki ilyet, egyrészt ha így is van legyél férfi és próbálj meg legalább erősnek látszani, másrészt ezzel maximum neki okozol szar kedvet
2016. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha miatta sír, akkor miatta sír... :D Csak ezt általában érzelmi zsarolás céljából szokták írni, az pedig nem szép dolog.
2016. máj. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akor en most sirk:'( (eközben szará neveted magad xD)
2016. máj. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi, férfi a talpán. Ha pl megcsalna egy csaj, vagy szakítani akarna, akkor én is sírnék, és valószínűleg meg is mondanám neki.

De lányok ilyen téren baromira tapintatlanok és általában rohadtul nem érdekli őket.

2016. máj. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andicika ***** válasza:
Engem például érdekel h ha vkinek baja van és amiatt sír, legyen fiú/lány. De ha én fiút látok sírni (nem kisgyerek verzióra gondolok) nem jövök vele össze szívesen, ha oda kerül a sor. ;) 17/L
2016. máj. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt már párszor hogy a barátommal szakitani akartunk ő is sìrt énis.. szerintem aranyos dolog, érzem hogy bizik bennem és nem fél kimutatni az érzéseit mint a legtöbb férfi. Nem attól lesz valaki igazi férfi ha fél sírni egy neki fontos személy előtt, szerintem egyáltalán nem férfiatlan bár ez csak az én vélemenyém
2016. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és egyáltalán nem örülnék ha vki megírná nekem h miattam sír... Szánalmasnak találom én sem sírok mások miatt SOHA! Ha egyszer egy évben sírok is nem mondom el senkinek, mert azzal csak azt mutatod ki h gyenge vagy! Nehogy félre értsd nem szemétkedésből írtam ezt, hanem ez a véleményem. Szerintem mond el neki h mi bánt és figyelj arra h ne tűnjön êrzelmi zsarolásnak. Remélem egyenesbe jöttök!😉
2016. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó velem szóbaállni
2016. máj. 20. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne szánalmas a sírás? Miért hiszi mindenki azt, hogy a sírás gyengeség? Az olyan emberek nem sírnak, akik képtelenek bármiféle emberi érzésre.

Akkor ezek szerint szánalmas az, aki elveszti családtagját, szerelmét, akár kit aki fontos volt neki és ez miatt sír?

Sokkal rosszabb az ember bent tarja, nem mondja ki az érzéseit, mint ha nem tenné meg. Sokkal jobban őrlődik az ember utána.

2016. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy fiú nem sírhat csak könnyezhet :)
2016. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!