Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg pénzbe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg pénzbe kerül egy barátnő? Akkor én férfiatlan lennék mert többet költ rám a barátnőm mint én rá?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha megengeded, akkor nem írom le még egyszer, inkább bemásolom épp az imént írt válaszomat egy másik, témába vágó kérdésre.


Tessék:

Nem a nők kerülnek pénzbe, hanem a párkapcsolat. Ezt valahogy mindenki elfelejti.


Gondoljátok, hogy nekünk nem kerül pénzbe egy pasi?! Érdekes mód, ilyen kérdésekkel szökőévente egyszer találkozok csak.


A mozit, éttermet, színházat, egyéb programokat jobb esetben nem csak a férfi fizeti.. hol az egyik, hol a másik, esetleg felesben. Ki a kaját/piát, ki a jegyet.

Ajándékot mindkét fél vesz a másiknak, szülinapra, névnapra, karácsonyra, egyéb általuk megbeszélt ünnepekre, alkalmakra.


Ez nekünk is mind pénzbe kerül, mégse sírunk miatta.


Igen, első randin illik meghívni a lányt. Én el is várom, hogy meghívjanak, hogy aztán azt mondhassam, hogy nem, szeretném én is kivenni belőle a részem. Ha lovagias, akkor ragaszkodik hozzá, hogy fizesse a vacsorát, de ezután mikor én azt mondom, hogy rendben, de akkor koktélra, italra a vendégem, akkor engedi, hogy tényleg meghívjam..

Tudjátok, ezek ilyen kis játszmák.. Nekem jól esik, ha meg akarnak hívni, de valójában nem vagyok ez a fajta, én is szeretem meghívni a másikat. A férfinak meg minden bizonnyal jól esik, ha látja, hogy a nő nem veszi ezt természetesnek, ő is szeretne hozzátenni az estéhez, de azért az első körhöz csak ragaszkodna..cserébe enged egy kicsit, mert a második körre már enged.. Értitek.


Tudom, most itt a kérdés alapvetően nem erre irányult, de ez szól mindazoknak, akik azt hiszik, hogy a nő pénzbe kerül. Felvilágosítalak titeket, a párkapcsolat kerül pénzbe!!

2016. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor biztos helyes pasi vagy és ezzel akar megtartani
2016. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
D'Arcy úr, maga az?
2016. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a fenti kérdéssel én sem, persze biztosan vannak ilyen nők is, de nem ez volt a kérdés.


Saját példa. Ma voltunk mozizni barátnőmmel, a jegyemet ő fizette, én meg meghívtam előtte kajálni + vettem kukoricát a filmre.


Az #1 válaszolónak meg különösen tetszett a válasza.

2016. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Önmagamból kiindulva engem egy férfi ne tartson el, meg ne hívjon meg semmire. Büszke vagyok arra hogy nem függök anyagilag tőlük.
2016. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem atomgáz, ha egy férfira többet költ a nő.
2016. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól látod. Férfiatlan vagy. Nem csak azért, mert a barátnőd többet költ rád...
2016. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez senkire se tartozik rá, csak rátok. Nem lehet tudni hogy éltek,ki mennyit keres,vagy kinek mennyi a zsebpénze. Ezt nem kell tudatni a világgal és kész,magánügy.
2016. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!