Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, egy bandában játszik és az egyik koncert után beszélgettem vele pár szót és nagyon aranyos volt! Az a baj, hogy más körökben mozog, nincs közös ismerősünk és nem tudom, hogyan tudnék találkozni vele.. Nem sokára lesz koncertjük és gondoltam utána odamegyek hozzá, csak nem tudom mit mondjak neki, hogyan kezdeményezzek beszélgetést, hogy ne higgye azt, hogy vmi őrült rajongó vagyok és ennyi! Mert igazából nem érdekel,hogy bandatag,nem azért tetszik, csak így találkoztam vele.. Szóval van valami tanácsotok, vagy ötletetek, hogy mit csináljak? :) Nagyon szeretném megismerni!

Egyébként még aznap este írtam neki facebook-on (ami lehet,hogy hülyeség volt) de nem válaszolt, lehet nem engedélyezte az üzenetet,vagy direkt vagy véletlenül mert nem látta, azt nem tudom. De mindegy is.

Csak ha van bármi ötlet, ami segítene azt írjátok meg légyszi :) Előre is köszönöm! (18L)



2016. máj. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda pólót fel :D
2016. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami komolyan vehető ötlet esetleg?? :(
2016. máj. 20. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom az egyenes út a legjobb! Menj oda hozzá, köszönj neki, és kérdezd meg nem-e menne el veled egy randira( nem! nem hülyeség hogy lány hívja el a fiút!)
2016. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, felejtsd el.


21F

2016. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!