Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha ő a pénzt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő a pénzt választja a szerelem helyett? 19F

Figyelt kérdés

Régóta szerelmes vagyok egy lány ismerősömbe, akivel így is sokkal mélyebb a kapcsolatunk, mint egyszerű barátság. Sajnos 2 éve összejött egy nála 8 évvel idősebb férfival. Elárulta nekem (bár anélkül is egyértelmű volt) hogy kizárólag azért van még mindig együtt a sráccal mert mindent megvesz neki és drága helyekre jár vele. A nyáron el fognak költözni az országból, mert a lány külföldön fog egyetemre járni, amit szintén a pénzeszsák fog finanszírozni. Tudja, hogy szeretem és ő is azt mondta, hogy szeretne velem lenni, de "ezzel a lehetőséggel élnie kell" és megígérte, hogy az egyetem után szakít majd a sráccal és hazajön, hogy velem lehessen.

Ezek után egyértelmű, hogy nem kellene foglalkoznom a lánnyal, de egyszerűen még sosem szerettem senkit sem úgy, mint őt.

Mit kéne csinálnom?



2016. máj. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
És te egy ilyen lánnyal akarsz lenni, aki kihasználja azt a másikat? Miről gondolod, hogy téged nem használna ki? És ezek alapján szerintem nem szeret.
2016. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem kel a pénz is meg a szerelem is :'D
2016. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmiképp se akard azt az 5-6 évet ölbetett kézzel végigülni. ha már elment talán könnyebb lesz elfelejtened és találsz majd olyat aki meg is érdemli hogy szeresd:)

ő meg ha már megtapasztalta a gazdagságot és ennyire tetszik neki akkor nem fog változtatni és ezután is pénzes pasikra fog hajtani, hiába szeret téged:/

2016. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te leszel fiatal barátom az újabb pénzeszsák. Aztán ha kiapad a kútacska, mehetsz ISten hírével amerre látsz, és viheted a szerelmedet is. Te most komolyan? Ha ő ilyen, te még egyáltalán elhiszed amit neked ígérget? NA majd a Télapó meghozza persze..
2016. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van a pénz útja, meg a szeretet útja.

Ő a pénz világában él, ami nem jó.

Képes kihasználni más érzéseit néhány holmiért, amelyek nem maradandók. Képes együttélni vkivel, csak azért hogy külföldi egyetemre járhasson.

Azt javaslom ne várj rá.

1. Lehet hazudik.

2. Lehet nem is szeret téged.

3. Lehet nem is jön vissza.

4. Lehet téged is kihasználna.

5. Nem érdemel meg téged.

6.Akinek a pénz ilyen fontos eleve nem jó ember. Erről a szülei tehetnek leginkább, de ő is.

El kéne neki mondani, hogy milyen rossz az amit tesz.

2016. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondd el a fiúnak! Nem azért, hogy a barátnődnek legyen rossz, de ez büntetendő cselekménynek is számíthat! Szólj a fiúnak, mert, ha rájön, ki tudja....bántja a barátnőd stb.


Mondd el neki és utána hagyd békén őket!


Szerintem ez a helyes

2016. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezer éve sülve-főve együtt vagyunk és eddig is mindig őszinte volt velem. 1-2 barátnőjén kívül én vagyok az egyetlen, akinek meg mert nyílni.

Egyébként kihasználni nem nagyon tudna és az új pénzeszsák sem lehetnék, mivel én nem gazdag családból jöttem és ezt ő is tudja.

2016. máj. 20. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
akkor az 1-2 barátnőjén kívül te vagy a harmadik barátnője. lehet, hogy vonzódik is hozzád, de ezzel az alapállással amit csinál, nem lehet mit kezdeni. a lehető legjobb ami történik, hogy eltakarodik külföldre, és maximum virtuálisan tartjátok a kapcsolatot, így könnyebb lesz túl tenni magad rajta... várni rád eszedbe ne jusson, mert ha most ilyen, ilyenben gondolkozik, ilyen az értékrendje ez nem fog változni . fogadd el, hogy ez kapufa, buktad, majd lesz olyan, aki megérdemel téged, és nem a drága helyek, cuccok a fontosak a számára. nem tudnád meg adni neki, amire ő vágyik, mert nem vagy gazdag, és ő sem azt ami neked fontos, hogy szeressen, mert ő a pénzt szereti. sad story bro, de minél előbb elfogadod ezt, annál könnyebb lesz túllépni és olyanokkal foglalkozni, akik megérdemlik ;)
2016. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd a búsba. Nagyon sajnálom ám az ilyen szituációkat, meg el tudom képzelni hogy milyen állati rossz lehet, de felejtsd el.
2016. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SIDLER22 ***** válasza:
A szerelem arról szól hogy jóban roszban egymás mellett állunk. Nem arról hogy kölcsönbe lelépek egy pár évre egy gazdag jolly-val. Aztán visszajövök hozzád és minden rendben lesz.
2016. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!