Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek együtt maradhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt maradhat két ember, ha 250 km választja el őket egymástól, fél éve ismerik egymást és a férfi részéről 4 hónapja van szerelem?

Figyelt kérdés
Vajon hogyan, meddig lehet életben tartani a reményt, ha nincs mód a költözésre legalább fél éven belül? Minimum mennyit kellene találkozni, hogy ne laposodjon el az egész?
2015. júl. 8. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Fél év után tudtok költözni?

Akkor simán együtt maradhattok!

2 hetente azért jó lenne.


L20

2015. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, én személy szerint nem hiszek semmilyen távkapcsolatban. Az ismerkedés és a kezdeti fázisú párkapcsolat arról kéne szóljon, hogy a lehetőségekhez mérten minél több ideig együtt lenni. Nekem ebbe nem fér bele, hogy csak minden hétvégén láthatnám egy-másfél napra életem szerelmét hosszú hónapokon keresztül.
2015. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ámítástechnika:


Átmeneti megoldásként nem roppanok bele főleg, hogy nekem ő kell senki más.

2015. júl. 8. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Több évig működött nálunk aztán end. Mihamarabb költözzetek össze, fél évet kilehet bírni igazán.
2015. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet. Még ha több mint fél év kell, hogy össze tudjatok költözni. Fontos, hogy minden nap beszéljetek mondjuk skype-on és tartsátok a kapcsolatot. Hetente, 2 hetente töltsétek együtt a 7végéket, az fontos. Sok sikert! :) Ha igazán erős a szerelem akkor nem fog ellaposodni így sem.
2015. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia:) en es a baratom kozott majdnem 500 km van es jol birjuk, igaz nalunk is vannak vitak mint minden kapcsolatban. 11 honapja vagyunk egyutt es mivel en meg gimis vagyok nincs esely az osszekoltozesre, sot en sem tudok suli kozben jonni.. de ha nektek van lehetoseg koltozesre hamarosan akkor ne adjatok fel! Legalabb 2 hetente talalkozzatok, de a legfontosabb a bizalom es a kitartas a masik mellett. Az intim pillanatok ha nem annyira fontosak nektek a kozos hazig/lakasig akkor minden megoldhato:) szurkolok:)

16l

2015. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!