Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok! (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de hogy tudnék kiszeretni egy fiúból??

A sráccal semmi bajom, sőt. Tök kedves meg minden.

Csak az a baj hogy elég egyoldalú a dolog, és az is marad szerintem:/

Most itt a tanév vége, javítanom kéne, de mindig csak rá gondolok. Szitukat találok ki, hogy mi lenne, ha: Beszélnénk, írnánk, összejönnénk, stb. Nagyon hülye vagyok?

(ez az első ilyen érzésem, de nem vagyok benne biztos hogy szerelem...)

14/L



#fiú #szerelem #első szerelem #srác #nem tudok figyelni semmire
2016. máj. 21. 10:22
 1/7 Ludmiiii ***** válasza:
Volt egy srac akivel egyutt voltunk aztan szakitottunk. En utana jottem ra, hogy mennyire szeretem es utana meg egy evig szenvedtem amiatt hogy o utalt, en meg szerettem. Enis ugyanigy ra gondoltam de aztan megismertem a mostani baratomat es mostmar minden jo! :) szerintem probalj meg ugy baratkozni masik fiukkal hogy adsz nekik eselyt es nem arra gondolsz, hogy te azt a masikat szereted! Es hatha neked is osszejon egy masik fiuval es happy end :)
2016. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi!:)
2016. máj. 21. 14:08
 3/7 Wolf0101 ***** válasza:

En egy lannyal vagyok igy, nincs perc hogy ne ra gondolnek. De egyoldalu a dolog.

14 fiu

2016. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban:)
2016. máj. 22. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye. Én is totál egyoldalúan vagyok szerelmes egy fiúba. Csak nekem nem kell javítanom, úgyhogy ráérek álmodozni.☺
2016. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
(:
2016. máj. 22. 18:50
 7/7 anonim válasza:
Hülye nem vagy azért én is szoktam ilyet csinalni de azt sajnos nem tudom hogy szerelmes vagy-e?!
2016. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!