Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, hogy tudnék közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az osztálytársamba (tudom osztálytárssal nem de ez más)

Elvileg van barátja és ismerem a barátját is jóban vagyok vele de nem akarok addig semmit lépni amig van barátja csak azzal az emberrel tudom hogy nagyon keveset vannak együtt meg annyira nem is érzik jól magukat mikor egymással vannak, és annyira szar érzés hogy tudod kivel van de azt is tudod hogy ő semmit sem törődik vele és tudom hogy én amennyit csak tudnék vele lennék de nem akarok rámászni.

Amugy a lánnyal nagyon jóban vagyunk és nagyon jól ismerjük egymást.

Szoktunk is amúgy együtt lenni pl.: múltkor elmentünk fagyizni.

Mit tegyek?



2016. máj. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj, azt tedd. Szakítanak és akkor "zöld utad" van. Addig szépen a barátságot és bizalmat építsd köztetek. De igazából mikor majd szakítanak próbálj "támasza" lenni...és akkor valószínű jobbak lesznek az esélyeid.
2016. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy igyekszem kicsit diszkréten pl múltkor fizettem a fagyiját meg szoktunk elég sokat beszélgetni (valóságban és chaten is)
2016. máj. 18. 19:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy kicsit félek attól hogy együtt vannak mert másik osztálytársam ugyanazzal a fiuval járt 2 fucking évig és soha nem voltak együtt se semmi de ezt két évig egyszer mentek el együtt a városba de csak úgy hogy ment a fiuval a 18 éves uncsitesója
2016. máj. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!