Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ez így normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez így normális?

Figyelt kérdés
Kb.2honapja jarok egy fiúval tőlem kb.10km-re lakik és csak egy héten egyszer találkozunk akkor is csak annyi,hogy atmegyek, filmezunk ott alszok. Egyszer voltam házi buliba haverjánál és egyszer elmentunk hambizni (akkor is én hívtam el). Aggaszt egy kicsit ez,hogy sehova nem megyünk és, hogy még egyszer sem setaltam vele kézen fogva ez nálam nem megszokott. Szeret engem meg aranyos stb de szerintetek ez így kapcsolat? Hosszú távon működhet?

2016. máj. 21. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha olyan jó a kapcsolatotok mint ahogy leírtad "szeret meg aranyos" akkor ezt is meg kéne beszéljétek. De ehhez persze egy értelmi szint is kell hogy megértse mit akarsz. Szóval kérdezd tőle mert ez nem normális. Mások előtt ezek szerint nem nagyon vállal fel...lehet félénk, lehet éretlen, lehet más oka van.

2016. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj szilvásbuktát muri sej.
2016. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En 17 o 32 :S de felvallal, mikor buszhoz kikiser nem érdekli h fél falu ott van. Tehát sztem nem szegyell és nem is lenne rá oka úgy gondolom. Lehet h neki ilyen egy kapcsolat? Vagy nem ertem tenyleg. Nem igazán merem neki ezt felhozni.
2016. máj. 21. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

"En 17 o 32 :S "

Nem,ez nem normális.

2016. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!