Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? A barátommal tegnapelőtt szakítottunk, mégis közös borítóképet tett ki Facebookon magának.

Figyelt kérdés
A barátom azért szakítottam velem, mert azt hiszi megcsaltam pedig semmi ilyesmiről szó sincs! és nem is akar velem beszélni,ezt ma véglegesítettük. Ma este pedig csak annyit láttam, hogy ott a közös kép borítónak..Ezzel mi lenne a célja?

2016. máj. 17. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
És összedőlt a világ?
2016. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem csak ez elég fura, kiváncsi vagyok mások véleményére
2016. máj. 17. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

ÚRISTEN! JÉZUSOM! NEM MONDOD???? TÉNYLEG MEGTETTE?????

Na jó...amúgy miért nem írod alá kommentbe: "ezzel mi a célod?" vagy "itt még minden rendben volt".

2016. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem akarok vele foglalkozni mert ma elég nagy balhé után világossá tette, hogy ne keressem
2016. máj. 17. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem akarsz vele foglalkozni akkor miért tetted fel a kérdést?
2016. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitartas! :)

Amugy mibol hiszi azt hogy megcsaltad?

2016. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert szeretem a fiút nyilván..
2016. máj. 17. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy bosszantani akar,vagy csak szimplán nem érti a szakítás fogalmát,főleg úgy,hogy ő dobott téged...
2016. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg egy harmadik személyt, hogy kérdezze meg, hogy ezzel mi a célja, és nyugodtan meg lehet mondani, hogy a te nevedben kérdezi, úgyis rájönne magától. Végülis az szerintem kedves tőled, hogy tiszteletben akarod tartani, hogy arra kért, hogy ne keresd, de mondjuk ezt nem értem, mert akkor tényleg minek rakta ki azt a képet? Hogyha nem akarja, hogy közötök legyen egymáshoz? Igen, tudom, hogy ez a kérdés. Hát lehet, hogy még vívódik magában, időre van szüksége, és ezzel jelzi más lányoknak hogy még ne startoljanak rá, nem szabad a pálya, mert ő még veled kapcsolatban nem tisztázta le magában a dolgokat.
2016. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!