Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Megismerhetném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megismerhetném szerintetek?

Figyelt kérdés
Van ez a kismenők a tv2n. ... és megtetszett egy lány aki ebben versenyez. Megismerhetném valahogy? Facebook-on bejelöltem, de gondolom mivel nem.ismer nem jelölt vissza. Segítsetek légyszi!
2016. máj. 22. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
én fbn mindenkinek viszajelölök :D
2016. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem fb-on 80 ismerősöm van :D.. Fura mi? Lehet olyan mint én, ha nem ismer nem jelöl vissza, mert nem szeretne idegenekkel ismerkedni a neten.. Mert élőben azért más :).

17F

2016. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé sok az ismerősöm. Sok "híres" ember. Főként zenészek!
2016. máj. 22. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is csak 102 van :D és ezek is 80% a játékbol ismerem a valóságbol nem is nagyon van meg ot senki
2016. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de amúgy a kérdésemre is válaszoltok majd?
2016. máj. 22. 11:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!