Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Pár éve, hogy szétmentünk barátnőmmel.


Volt egy idő, hogy nem beszéltünk. Aztán facen elkezdtük ismét beszélgetni. Anno elég érdekesen mentünk szét, úgy különösebb oka nem volt, inkább család.. Nehéz lenne leírni, hogy pontosan miért, de nem voltunk 100%-ig biztosak abban, hogy mit is szeretnénk.


De ismét beszélünk, kb háromnegyed éve! Ráadásul nap mint nap. Minden elmesélünk a másiknak, tanácsot kérünk és a többi. Én akkor nem mondtam le róla, s a mai napig szeretem! Többször is szóba került már, és ő azt mondta máshogy érez. Ez 7 hónapja volt, akkor megbeszéltük, hogy barátok maradunk és nem több. Mindenkinek mondtuk, hogy csak barátok, semmi több. Sikerült is jól elhitetnem magammal, de nemrégiben találkoztunk, és nagyon jól telt a nap. Nevettünk, sétáltunk, órákat ültünk egy parkban és beszélgettünk mindenről.


Egész nap tök jó kedvem volt, este miután hazaértem, barátok megjegyezték, hogy nagyon vidám vagyok. "Biztos szerelmes vagy." - mondták. Ezt persze cáfoltam, hogy én nem, én nem! De másnapra búskomorság fogott el.


Rájöttem, hogy hitegethetem magam azzal, hogy csak barátok vagyunk és nem akarok többet, de miért akarok továbbra is magamnak hazudni? SZERETEM, de nem lehetek vele, mert már nem szeret.


Az egész délelőttöt végigsírtam, hogy mit tehetnék.

Szeretnék továbblépni, de nem tudok.


Tudom nem a legokosabb megoldás kiírni ide, meg hogy beszéljem meg vele ezt. De most a ti véleményetekre lennék kíváncsi!


Mit tehetnék?



2016. máj. 22. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
18F
2016. máj. 22. 15:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy értelmes lesz a leírás. Hát... én a helyedben megelégednék a baráti viszonnyal is. Nekem az bőven elég lenne. És tényleg sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, sok sikert és kitartást, aztán legyen úgy, ahogy neked a legjobb. Amit még tanácsolok, hogy legyél vele sokat, de ugye, mint barát, kicsit színészkedj. Lehet visszaszeret beléd. Van rá esély, ha ő is szívesen van veled, akkor lehetséges abszolút. Legyél kicsit türelemmel, lehet megéri várni és most a barátjának lenni, majd később a párjának, mintha elkapkodod, elmondod neki és bukik az egész. Szóval legyél türelmes és tölt vele sok időt. Sok sikert és kitartást! :)
2016. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ritkán tudunk találkozni, illetve más srácokkal is találkozgat randi céllal..
2016. máj. 22. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!