Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Pénteken szakítottunk a párommal mert megtudtam, hogy találkozgat az exével. 3éve szerelmesek vagyunk egymásba. Nagyon bénák vagyunk, mindig megfutamodtunk mert túlságosan akartuk és féltünk. Aztán márciusban úgy döntöttünk, hogy oké lépünk. Összejöttünk. Igen ám. De. Az exe szakított vele, a páromat ebben az egészben annyi bántotta, hogy őt még sose dobták. Igen kijelenthetem, hogy egoista. Aztán mikor az ex megtudta, hogy nagyon jól megvagyunk felkereste a párom. Majd találkozgattak. Mikor megtudtam nem tudtam elfogadni, hogy a hátam mögött ezt csinálja és szakítottam. Hiányzik nem beszélünk, a facebookom függesztettem. Régen is volt ilyen, hogy megvolt az esély de megfutamodott és végül mindig visszasírt. De nem tudom, hogy most mi van. Szeretem. Nagyon. Szerintetek fel fog még keresni?

2016. máj. 22. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Ha ő is szeret akkor biztosan! Szerintem csak azért jött össze az ex.-el mert büszke magára hogy mégsem bírta nélküle!
2016. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eeeez nagyon gáz. Hagyd egy ideig, hogy kaparjon, visszasírja magát, aztán fogadd vissza. De ez is kétesélyes. Tudod, ha egyszer visszament akkor máskor is vissza fog.
2016. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehez, de szerintem probald meg elfelejteni. Idovel ugyis sikerul.

Es megerdemelsz egy jobbat, olyat aki megbecsul.

Tudom, hogy szar, nekem is volt ilyen, de hidd el mint az osszes korabbi, ez a szerelem is elmulik egyszer.

2016. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!