Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lesz ebből valami vagy felejts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az egyik új osztálytársam eléggé meg tetszett,de senkinek nem akarom elmondani mert kinevetnének és aztmondanák hogy osztálytárssal nem kezdünk ki meg ilyenek..Hogy közeledjek hozzá? Eléggé jóban vagyunk,minden nap beszélgetünk stb..Szerintem ez esélytelen de szeretném ha észrevenné vagy valami lenne ebből..A többi osztálytársam mindig piszkálnak minket mikor beszélgetünk hogy húha ebből lesz valami de szerintem ez eléggé gyerekes..:/ Szerintetek ő is érezhet valamit irántam?
2016. ápr. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2016. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16
2016. ápr. 26. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy lesz belőle valami.

Az osztálytársak meg nem érdekesek, mert nem velük jársz.

2016. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az osztálytársaid féltékenységből is piszkálhatnak és am azzal nincs semmi baj ha az osztálytársaddal jársz sztem. 14/f
2016. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Osztálytárssal valóban sose szabad kezdeni. Ha összejön az tényleg szép, de csak egyszer legyetek nagy szarban. Rossz lesz vele tölteni minden áldott napot, ráadásul ez kihat az egész osztályra is valamilyen szinten. Arról már nem is beszélve, hogy ha 16 vagy minimum 2-3 évetek lesz még együtt.

Tapasztalatból mondom ezt. Szörnyű.

2016. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam,hogy mi lenne ha össze jönnénk aztán szakítanánk,de akkor is nehéz lemondani róla..
2016. ápr. 26. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell lemondani róla.

Csak képzeld el magatokat: mennyire illenétek össze, mennyi közös dolgotok lehet, ilyesmi.

2016. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én már valami százszor elképzeltem magunkat nyugi,nagyon akarnám de ez a bizonytalanság nemjó hogy nemtudom én bejövök-e neki :c
2016. ápr. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!