Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Há haragszom rá akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haddvezér kérdése:

Há haragszom rá akkor miért fáj amit írt nekem? Én nem értem. Egyik olyan lány volt akit igazán szerettem.15/F 14/L most mit tegyek?

Figyelt kérdés
"Zoli . Légyszives nyugtasssad le magad és hagyjál békemet mert nem kellesz nekem . Semilyen formában Offold magad . Akadj le . Hagyj békén . Ne írj . Ne szólj hozzám. Ne nézz . Ne keress és ne égesd magad mindenki előtt UNLAK !! Mindenféleképpen .. Nem fogok veled összejönni még akkor sem ha úgy kellek neked mint a levegő . Pedig nem kellek neked mert te azt sem tudod mi az , hogy szeretlek . Oszt meg bemesélték neked , hogy nekem tetszel . Bocs . de soha semmilyen formában nem kérek belőled . Aztán az már a te bajod , hogy az egész suli előtt égeted magad . Így jártál öcsisajt . Engem nem zavar ha akárki oda jön hozzám , hogy " Hogy álltok Zolival ?!" Te égsz nem én . Ez van öcskös . "
2016. máj. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog veled összejönni mint írta, hagyd békén és kész. Mi nem érthető ezen?!
2016. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebből semmit nem értettem
2016. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andicika ***** válasza:

Kívül haragszol ,belül meg szereted. Ennyi.

Hagyd a csajt, ha így beszél egy fiúval akkor...hát... Öhm... Nem érdemes vele akármit is elkezdeni.

2016. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden csak ki fogás... De jobban teszem ha békin hagyom örökre....egy aranyos csajként ismertem meg akivel eleinte jóban voltam szinte legjobb barátom és most ilyen lett....
2016. máj. 25. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek, kapáljatok egyet, az megoldja :D Amúgy ez a csaj full kretén, paraszt szardarab. 14 évesen sem mondhat ilyet az ember, nem kifogás, hogy gyerek.
2016. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az még kapálni se jönne el :DD bárhova hívtam nem jött de jó ötlet :))
2016. jún. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!