Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Szerintetek vonzóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek vonzóbb egy pasi ha az még nem volt egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés

Tehát hogy van egy srác aki pl.: ismeritek,még szűz,még nem is csókolózott,sőt még puszit sem kapott,barátnője sem volt,tehát még nem volt lánnyal sehogy sem.

Ugye a fiuknak vonzóbb egy olyan csaj aki még szűz,vagy még nem is volt pasija, meg semmi...és hogy ez fordítva is igaz lehet? a lányoknak bejön az ha egy srác még nem volt egy lánnyal sem? akkor az nektek megtiszteltetés? például arra gondolni hogy még nem csókolózott és mekkora megtiszteltetés lehet számotokra az, hogy ti adjátok neki az első csókot.Ti veszitek el a szüzességét...stb...bele gondolni abba hogy annak a srácnak a szemében egy istennők lehettek amiért annyira de annyira le tudjátok venni őt a lábáról mint még egy lány sem előtte(mert még nem is volt más csajjal).Egyébként még annyit, hogy ne olyan srácra gondoljatok aki egy full stréber,szemüveges,fogszabályzós,pálcika vékony,kocka,csúnya..stb...hanem pl.:közel normál testalaktú,jóképű,nem meleg hanem heteró,és kicsit izmos.Tehát? :)



2016. máj. 25. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem hátrány a tapasztalatlanság ha szeretem az illetőt. Nekem biztosan tetszene :)
2016. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
még szép,sose felejt el ,mert első voltam:)
2016. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal vonzóbb! Az, hogy megtisztel engem azzal, hogy megvárt; hogy előttem senkit se szeretett így. Az, hogy tisztában van az értékeivel; hogy fontosnak tartja a szüzességet, nem pedig olyannak, amitől az első nőcskénél megszabadulhat, hogy "ez is le van tudva". Az is jó benne, hogy tudom, hogy nem fog összehasonlítani mással, akivel korábban volt. Hogy én leszek neki a legjobb; és nekem ő a legjobb. Az egyetlen.


Persze jó, ha udvarolgatsz majd vkinek, mert ha így folytatod, nem lesz, aki igazán megbecsüljön ezért ;) De a szüzességedet őrizd meg a feleségednek!

2016. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is sokkal vonzóbb! :)Borzasztóan örülnék neki.
2016. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal vonzóbb,igen :)
2016. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is! Hány éves vagy kérdező?
2016. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
F16
2016. máj. 30. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátommal egymásnak voltunk az elsők :) 24F, 19/L
2016. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!