Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek, hogy elveszítem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elveszítem, mit tehetnék? Úgy érzem, nem vagyok elég jó hozzá.

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit kicsi korom ota ismerek, egyutt nottunk fel mondhatni. Joban vagyok az anyukajaval, imadom. Mindig szerelmes voltam bele, nem gondoltam, hogy o is belem, tavaly osszevesztek a szuleink, nem beszeltunk, viszont most ujra ram irt. Bevallotta, hogy 3 eve szerelmes belem, egy csomo lanyt elutasitott miattam, mert engem szeret...Osszejottunk. Nagyon szeretem ot, es o is engem...viszont van egy kis bokkeno.

Jovo heten talalkozunk csak, egy ideje nem lattam. Nagyon helyes srac, vicces, kedves, magas, izmos, es rengetegen akarjak ot. Csomo szep lany, es megis engem valasztott, amit nem ertek, mert velemenyem szerint nem vagyok nagy szam. Ezt neki is bevallottam multkor, azt mondta, hogy ot nem erdekli mas lany, csak en...

Hogy fogadjam el, hogy engem szeret? Rettenetesen felek, hogy elveszitem. 15/l



2016. máj. 25. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen! Gondolj arra hogy teged valasztott es nem mast! Vagyis gyonyorunek talal! Elvezd ki es ne foglalkozz masokkal! Amugy gondolj arra hogy ha o szepnek lat akkor nem lehetsz csunya. Amugy meg tobbszor ne emlegesd neki h te milyen sunya vagy es megis h tud teged elfogadni mert egy ido utan megunja es azt fogja gondolni h csak sajnaltatod magad h azt mondja h te vagy a legszebb! Ez egx jo tanacs:) aztan nyugiiii minden rendben lesz:(
2016. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*:)
2016. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem minden fiú a külsőségeket nézi. :) A lényeg, hogy emiatt ne stresszelj, mert nincs értelme. Ha félsz, hogy el fogod veszíteni, akkor el is fogod. Ne hozd fel neki ezt a túl jó hozzád témát, mert értelme sincs, és egy idő után megunja. Nyugi, neki te többet érsz mint bármelyik más lány. :)

15F

2016. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linó03 ***** válasza:

Teljesen igaza van az előzőeknek :)

Azt meg csak a primitív emberek nézik, hogy ki kihez mennyire passzol külső alapján. Meg hát a szépség is szubjektív dolog. A fiatal lányok (meg a nők alapból) könnyen találnak magukon hibákat, amiket borzalmasaknak látnak, de a férfiak ezeket észre sem veszik, vagy talán pont tetszik is nekik, mert olyan az "ízlésük" vagy mert az tesz Téged egyedivé. Akit szeret az ember, azt úgy látja gyönyörűnek, ahogy van. Ne aggódj, légy boldog! :)

2016. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer mondtam csak neki, mert mindent megbeszelunk, es akkor is olyan egyertelmuen mondta...csak en nem latom magam olyannak, amilyennek o elmond engem...:(
2016. máj. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!