Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy egyszer elveszítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egyszer elveszítem őt, mert fiatalok vagyunk nagyon, mit tehetnék az érzés ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 23 éves vagyok, a barátom 24 és 1,5 éve vagyunk együtt. Szeptembertől a suli miatt már közös albérletbe fogunk menni. A bajom csak az, hogy a mai fiatalok olyan könnyelműen veszik ezt a párkapcsolatosdit, hogy teljesen elbizonytalanítanak, mármint nem a barátomban, hanem abban, hogy valami fog-e történni, ami miatt szétmegyünk, mert nagyon szeretném, ha nem lenne baj soha. Nekem ő az első barátom, addig buliztam, szórakoztam, de nem volt egy egy éjszakásom sem és semmi párkapcsolatom előtte csak maximum húztuk-nyúztuk egymás agyát néhány pasival. Az én barátomnak már mindene volt, egy éjszakások, komoly és rövid párkapcsolatok, bulizás, berúgások, de mellettem teljesen más lett, abszolút lenyugodott és már csak kijár a barátaival beülni valahova vagy éppen focizik. És nagyon félek, hogy még esetleg ő nem élte ki magát. Én teljes mértékben biztos vagyok magamban, de a mai párkapcsolatokat elnézve én félek nagyon. Neki nem mondom el, mert minek, úgy is csak nyugtagatna, de a külső szemlélőktől is szeretnék tanácsot. Létezik olyan, hogy ilyen fiatalon együtt maradjunk? Eszemben sincs még családot alapítani, semmivel sem siettetem, mindent a maga kis módján... Pár éve még a zacskós levest is alig tudtam elkészíteni, miatta ma már sok mindent megtudok csinálni, mert kollégista voltam és láttam, hogy sok lány nem tud főzni, panaszkodtak nekem is a fiúk és úgy gondoltam, engem inkább ne ócsároljon senki :D Bár igaz, ez lenne a természetes, hogy mi tudjunk főzni, de addig ugye nem volt rá annyira szükségem, de így szeretnék bizonyítani, sokkal háziasabb lettem :) Jó, tudom, szimpla kajával nem lehet megfogni egy pasit sem... és nem is kényeztetem el annyira, mert tudom, ha már az elején elengedem, akkor később is természetesnek veszi, amikor már munka mellett, összeköltözve nem lenne rá annyi időm és lehet elvárná, így befogom néha napján a házi munkába is :) Természetesen a házimunkában én csinálok a legtöbb mindent, de megszoktam kérni pár dologra, hogy segítsen nekem :) Vannak olyan párok, akik együtt maradtak és ilyen idős korban kerültek össze? :)



2014. júl. 21. 19:11
 1/5 ASOT ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl!

Ne azon morfondírozz mi lehet majd....mert bármi lehet.

Koncentrálj arra ami éppen van.

Lehet h még 1 hétig vagytok együtt, de lehet h halálotokig.

2014. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egy párt ismerek, akik fiatalon jöttek össze, és mára már házasok. Egyik ilyen pár egyetem miatt távkapcsolatban élt - és semmi sem történt, kitartottak egymás mellett.


Nem kell ezt túl aggódni. Összeköltözik veled, tehát komolyan gondolja, nem ijesztette meg ez a gondolat. Ha mégis út közben ki szeretne lépni, mert még nem élte ki magát, tegyük fel - mit tudsz csinálni? Főzhetsz rá, ajánlhatsz neki bármit, ha szeretne, elmegy majd. Ha nem, marad.


Amúgy meg lehet, nem ártana felvetni nála ezt az aggodalmadat. Lehet, hogy neki is hasonló félelmei vannak, csak ő sem mer róla beszélni. Ő tudna téged a legjobban megnyugtatni.

2014. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mi 11 éve,pedig én olyan rosszfiú voltam ,nyugi nem lessz semmi ha szeretitek egymást
2014. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha félsz meg kell beszélni...fontos az őszinte beszélgetés! mert ha titkolsz valamit akkor csak felesleges hülye gondolatokat szabadíthatsz el...ha megkérdezi "mi a baj?" és te azt mondod "semmi" na akkor elindítod a lavinát...majd gondol minden félét és az igazi okot talán nem is veszi számításba...szóval őszintén beszéljétek meg a dolgokat! ki mit szeretne, kompromisszumokat köttök...


21F

2014. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tizenkét éve vagyok együtt a feleségemmel! Most huszonnyolc éves vagyok két gyönyörű lányunk van! Át érzem amit érzel hiszen mi is át mentünk ezen! Rengeteg féltékenységi jelenet (ami oda vissza ment) teszem hozzá hogy mindig minden egyes esetben alaptalanul! Ha tényleg szeretitek egymást akkor úgy is a sors úgy alakítja a dolgokat hogy együtt maradjatok! Mi mostanra kb két három éve érezzük azt hogy mondhatni tökéletes minden úgymond le nyugodtunk párkapcsolati téren! Bár rengeteg élet viteli probléma van az életünkben de ezt mind közösen kuzdjuk le! Ezeken ti is át fogtok menni akarva akaratlanul mert tökéletes kapcsolat csak a filmekben létezik!! Kérdés csak az hogy mennyire fogjátok tolerálni egymás rigojait és el fogadni egymást! Ha ez működik akkor nem lesz gond! Még annyi hogy az elején mindig szép és jó minden! Azután jönnek a rázós részek amikor a rózsa felhők elvonulnak na ezt kell okosan át veszelni és ha klappol minden utána nem lesz gond! Bár nem ötven éves kapcsolatban élek és én is kicsi vagyok még ebben de az eddigi tapasztalat ezt mutatja és én jó eséllyel indulok a következő tizenkét evemnek! Remélem nektek is ilyen lesz!
2014. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!