Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerdezzem meg anyatol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerdezzem meg anyatol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remelem johelyre nyomtam a kerdest...tehat a hetvegen pentek szombat vasarnao a szuleim elutaznak..en a meccsem miatt nem megyek veluk...kedvem se sok lenne ... tehat az itt akerdes hogy hogyan kerdezzem meg hogy itt aludhat e a baratnom? Ok nem ismerik..meg...de mar 2 honapja egyutt vagyok vele..kepeket lattak mar vele facebookon stb...szerintetek? Majd ha elutaztak irjak neki? Vagy szoban? Segitsetek...

17/f



2016. máj. 25. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szólj nekik holnap, hogy szeretnél valamiről beszélni velük/kérdezni. De semmiképp se utólag mert balhé is lehet belőle.
2016. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem kell velük megbeszélni. Majd ha visszaértek elmondod ha akarod. :)
2016. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Amirol nem tudnak, nem faj nekik...
2016. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan nagy kapcsolat tarto veluk ezert is fura... nagyszuleim velunk laknak szoval igy kiderulne amugyis..:D azert kerdezem hogyan kerdezzem meg tole
2016. máj. 25. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Oda mész anyudhoz. Mondod neki szeretnél kérdezni egy számodra fontos dolgot és megkérdezed.
2016. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Eszter76 ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy a barátnőd nálad aludjon, akkor légy férfi! Tessék szépen odaállni a szüleid elé, és kerek perec megkérdezni. Ha a barátnőd korban hozzád illik, akkor hidd el, neki sokkal nehezebb dolga lesz engedélyt kérni, hogy nálad alhat-e! Gondolj erre, amikor épp parázol, hogy mit szólnának hozzá!
2016. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb kérdés rengeteg megoldás van rájuk írsz balhé minden nuku engedély meg kérdezed meg akarják ismerni de a legnagyobb eséllyel siker később mondod vita balhé nem tudják meg változtatni de következmény lehet. Szerintem szóban hogy anya valamit szeretnék kérdezni... stb. de ez személy függő hogy hogy engedi meg
2016. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha bemutatod a szüleidnek először nyílván meg:D
2016. máj. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mindenképp mutasd be először!

és utána kérdezd meg.

2016. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!