Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg anyától,...

Hogy kérdezzem meg anyától, hogy szőrteleníthetem a lábam? Az még fontos, hogy nem borotválni szeretném. Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem is eljött az ideje, akkor nekem anya mondta előbb, hogy mostmár szőrteleníthetem. Én először szőrtelenítő krémet használtam, nem borotváltam. Szerintem mondd azt, hogy már kínosan érzed magad, hogy ott a lábadon a szőr és az osztálytársaid közül már sokan szőrtelenítik, így te is kipróbálnád.
2013. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, szeretném szőrteleníteni a lábam"
2013. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én láttam amint ő csinálja magának krémmel és mondtam neki hogy én is szeretném.Ott azonnal meg is csináltuk,9 éves voltam akkor,de már szőrös volt.
2013. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fontos, ne borotváld! Ha borotválod, egyre erősebb lesz a szőr és később naponta kell majd csinálni, ami azért elég macerás. És hogy ez még ne legyen elég, egy idő után szúrni fog a lábad, ami egy csőgatyában baromira fáj. Én személy szerint epillálom. Ami azért jó, mert csak kéthetente kell egyszer csinálni, és ha nem húzod az időt (nem tologatod tovább a dátumot hogy "majd később megcsinálom" vagy "majd inkább holnapután") akkor nem is nő nagyra. Az epillálás azért is jó, mert a tövéből szedi ki a szőrt (nem csak a tetejét vágja le mint a borotva) és az újonan érkező szőr vékony, világos és alig látható. Epillálás után érdemes bekenni a bőrt testápolóval, és nem is fog fájni. Krémeket nem használtam, még nem próbáltam, de ahhoz venni kell egy csomót ha életed végéig csak kenegetni akarod (ami nem kis pénz!). Én öt éve vettem az epilláló gépecskét ami kicsi, és még mindig ugyan olyan jól működik, mint amikor megvettem. Én erre szavazok!
2013. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A borotválástól nem erősödik a szőr, ez egy tévhit. Erősebbnek _látszik_, mert a penge ferdén vágja le, de csak a hormonális változásoktól lesz sűrűbb vagy "erősebb". Ettől függetlenül szerintem is inkább gyanta vagy epilátor, mert tovább tart.
2013. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!