Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tavaly tetszett egy fiú, ő most kilencedikes, én nyolcadikos. Később azonban lemondtam róla, mert barátnője volt, és egy osztálytársam azt mondta róla, hogy bunkó. Idén viszont azt vettem észre, hogy néha néz, valamint pár napja a suliig tartó rövid szakaszon kissé lassabban mentem, és ő is lassított. A sulinál azonban mégis jóval előttem volt még, de bevárt, és tartotta addig az ajtót (nagy, nehéz faajtó), amíg oda nem értem. Itt sajna eléggé elszúrtam, mert ahelyett, hogy megköszöntem volna, csak bámultam rá, mint borjú az új kapura. (védekezésül: kora reggel hirtelen kicsit sok volt ez nekem, és annyi minden jutott az eszembe, hogy egy szót se bírtam kinyögni). Mikor beértünk, akkor még éreztem, hogy néz, de akkor már ott voltak az ismerősök, barátok stb.

Erről a barátnősdiről még annyit, hogy nem hallottam, hogy szakított volna a barátnőjével, bár nem is nagyon szoktam hallani az osztályáról híreket... Lehetséges, hogy tetszem neki, vagy inkább ne reménykedjek?



2016. máj. 26. 01:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy én 15, ő 15 vagy 16.
2016. máj. 26. 01:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, én azoknak a lányoknak is megfogom az ajtót meg mmagam elé engedem akik nem is az eseteim. Engem így tanítottak illemre. Szerintem ne magyarázd bele
2016. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinyitotta neked az ajtót. És te arra következtetsz, hogy tetszel neki...? Akkor a te logikád alapján: én a lányoknak általában kinyitom az ajtót, mert illendő, akkor sok lánynak bejövök? :D Fura lenne :D
2016. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hahh, szövegértés, emberek... Azt írtam, hogy szokott nézni sokszor, valamint, hogy JÓVAL előttem volt, amikor kinyitotta az ajtót. Ha az alapján gondolkodnék, ahogy ti következtettetek, akkor már egy egoista barom lennék, mivel azt gondolnám, hogy szinte minden fiú osztálytársamnak tetszem...
2016. máj. 26. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszélgettél már vele?

20/F

2016. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem.
2016. máj. 28. 01:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor minél előbb probálj nehogy lemondjon rólad.

20/F

2016. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!