Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy visszafogottabb srácnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszafogottabb srácnál érdemes kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Egy közös kiránduláson találkoztam a fiúval. Elsőre megtetszett de tény hogy már ott a lányokkal eléggé zárkózottan viselkedett viszont engem feltűnően nézett és amikor volt rá lehetőség mellém ült. Mikor hazajöttem bejelöltem facebookon ő vissza is jelölt és itt tart most a dolog . Az ilyen zárkózotabb visszafogott racionális embert hogy lehet meghódítani? Kezdeményezzek én beszélgetést? Mi az ami tetszik egy ilyen stílusú srácnak egy nőben?

A végére annyit említenék hogy nekem nem okozna problémát a kezdeményezés csak nem tudom hogy ezzel ártok vagy használok.



2016. máj. 27. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi veszteni valód van?
2016. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi vesztenivalód nincs. Ha neked bejön akkor hajrá. Az meg, hogy visszafogottabb, miért baj? Legalább nem használ ki. :)
2016. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csodát tehetsz ha megpróbálod
2016. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, nem ártol egyáltalán.
2016. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
83%

Az öcsém ilyen, nem értem miért mert okos és értelmes nagyon helyes pasi 24 éves, de nemigazán kezdeményező tipus. Több kapcsolata volt de szinte mindig a lányok tették meg az első lépést egy kivételell, de az a lány nagyon bejött neki, sajnos szakitottak mert elköltöztek.

Szóval persze miért ne?!

De arra rájöttem, bármilyen visszafogott, szerény, jól nevelt egy fiú ha komolyan érdeklődik akkor megetszi az első lépést, de ettöl fügettlenül még lehet valami-

2016. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lányok ne kezdeményezzenek.....iszonyat gáz fiúk után futni.
2016. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. A leírás alapján pont az a típus aki örülne neki.
2016. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!