Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne küzdeni érte,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne küzdeni érte, vagy hagyjam? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy farsangkor kint a suli udvarán fújtúk be a hajunkat a lányokkal akikkel beöltöztem és pont arra jött 2 fiú és elkezdtek ott velünk viccelődni meg elvették a hajsprayt stb...(emósoknak öltöztünk)

Aztán úgye a farsang eltelt de ezeknek a fiúknak külön időpontban van a farsangjuk és amikor nekik volt akkor én voltam az egyik zsűri és mikor pontoztam az egyik odaült mögém és mondta hogy kire szavazzak (gondolhatjátok hogy nem hallgattam rá). Aztán szép lássam eltelt egy hét mikor az egyik barátnőm bejelenti hogy a fiú (aki beült mögém) megkérdezte tőle a nevem meg ilyenek, egyszóval érdeklődött irántam és en is iránta. Volt egy randink a suli könyvtárába ahol szerelmet is vallott nekem és egy csomószor bókólt, és egyszer hazakísért. Igenám de amikor hazakísért megkérdezte hogy megölelem-e. Ez engem elég váratlanul ért és azt se tudjam mit mondjak és annyira lüke voltam mert azt mondtam hogy "nem merem". Aztán teltek a napok és egyik nap írtam neki egy szerelmes levelet amiben bocsánatot kértem tőle. Azóta halványodott a kapcsolatunk... Ez az egész kb 2 és fél hónap alatt történt és közben még köszöntünk egymásnak meg minden apró ilyen dolog. Aztán egyszer megadtam neki a számom és írt is Viberen. Hát elkezdtem volna vele beszélgetni de a szókincse valami borzalmas és a helyesírása is. Folyton nekem kellett őt kérdeznem meg a témákat felhoznom és hiába erölködtem beleuntam. A suliba is távolodott tőlem. Az igaz hogy volt olyan időszak amikor a suli *****-i rájöttek hogy van valami és folyton figyeltek én meg nem mertem felvállalni ezért bujkáltam előle, nem köszöntem vissza meg semmi és ezt már nagy bánom. Aztán ez a dolog után erőt vettem magamon és elkezdtem tenni érte. De ekkor már késő volt mert meg is mondta hogy ő már nem akar tőlem semmit és nem szeret. Az igazi apját nem ismeri, anyjával és a nevelőapjával meg a féltesójával él együtt (öccse van) egy tömblakásban. Elég nehéz lehet neki. Mondjuk igaz hogy neten keresztül paraszt volt velem és olyanokat mondott hogy "hagyjál már, ahjj mikor mész már!?" meg ilyenek, de mégis sajnálom. Most az a helyzet hogy ha szünetben látjuk egymást akkor köszönünk és ennyi. Valamikor nagyon szeretem , valamikor annyira gyűlölöm hogy az elképzelhetetlen. Miért van ez?

Én 15/L ő 16/F



2016. máj. 27. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy szerintem hagyd. Nekem az egész történet fura, nem tudom mennyi idő telt el, és mennyire ismert meg, mikor azt mondta, hogy szeret, de azért ahhoz idő kell. És ha szeretsz valakit, akkor amikor azt mondja, hogy nem mer megölelni, nem halványodik a kapcsolat, ez egyszerűen nem lehet az indok. Szóval szerintem nem gondolta elég komolyan. És én is tudom, hogy mennyire hervasztó tud lenni, amikor valaki nem tud helyesen írni. Ráadásul ha azt mondta, hogy már nem szeret, akkor biztos, hogy az egész komolytalan volt, de ez nem te hibád! Az lejött az írásból, hogy te nagyon emészted magad minden apróság miatt, de ne bánkódj, szerintem nem éri meg. És azért érzel így valószínűleg, mert jó érzés, amikor érdeklődnek irántunk (persze ha szimpatikus a srác) és emiatt nehéz lehet túltenni magad rajta, de ha majd jön valaki, aki tényleg komolyan érdeklődik és nem lép le, és nem lesz bunkó veled, akkor ez a srác is elveszíti a jelentőségét :)
2016. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egyenes út ***** válasza:
Nem is volt ez hosszú.Láttam már ettől hosszabbat is..
2016. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat első! Igen, most hogy ezt így leírtad már átlátom a helyzetet. Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél! Bölcs ember lehetsz, és igazak amit mondasz. Köszönöm mégegyszer!:))
2016. máj. 28. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!