Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egyszerre 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerre 2 lányba vagyok szerelmes!?

Figyelt kérdés
És mind a kettő belém is

2016. máj. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nincs olyan hogy valaki szerelmes úgy igazán 2 emberbe is. Max tetszenek neked, de ez az èn vèleènyem. Szerintem azt valaszd, akivel jobban èrzed magad, aki jobban negfog, aki jobban vonz, akivel olyan èrzèsed van, hogy semmi rossz nem törtèbhet, aki biztonságot ad neked ès te is neki. Biztos hogy csak az egyik olyan, akire az összes stimmel.
2016. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI A GYORS VÁLASZT! :D
2016. máj. 28. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Talalkozz mindkettovel kulon,es erezni fogod. Egyebkent szerintem egyiket sem szereted igazan,ha a masik is megfogott,de ez csak egyeni velemeny. Mivel nem ismerlek sem teged,sem a pontos helyzetet,ezt nem allithatom biztosan.
2016. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Never give up... válasza:
Azt válaszd, akibe másodjára szerettél bele. Mert ha az elsőt igazán szeretnéd, akkor nem is figyeltél volna fel a másikra.
2016. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem friss kérdés... de vitába szállnék az előző válaszadókkal. Lehet olyan, hogy egy ember több emberbe szerelmes. Ritka, aki képes rá, de létezik ilyen. sajnos, azonban azt semmi nem garantálja, hogy a két szerelmed nem lesz féltékeny, szóval valóban egyet kell választani közülük. és ebben egyetértek az előzővel, hogy a második lányt válaszd
2016. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!