Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ember lehet egyszerre két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember lehet egyszerre két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel most elekezdtem ismerkedni és már kezdem megkedvelni,csak hogy közben ott a másik srác akit még mindig szeretek de sajnos vele össze vesztem és már nem tartjuk a kapcsolatot! De ezektöl függetlenül nagyon szeretem még mindig! Lehetetlen, hogy két embert szeressek vagy még sem!??

2015. nov. 13. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, én két lányt szeretek, mindkettőben megvannak azok a külső belső értékek, amik számomra a legfontosabbak, régen egy egész iskolába nem találtam, most meg 2 ilyen osztálytársat is kaptam..
2015. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két embert kedvelhetsz, de a szerelem az csak egy embernek szólhat.

Azt írod, az egyiket kezded megkedvelni, akkor hol itt a két szerelem?

2015. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szendvicsbe még csinálhatjátok
2015. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, bár nagyon ritka az ilyen, a te esetedben is látszik hogy abba a srácba vagy szerelmes akivel összevesztél, a másikat csak kedveled.
2015. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyiket kedveled, a másikat szereted, hol itt a szerelem?


Attól hogy szereted, nem biztos h ez szerelem is, legalábbis amit írtál, nem nyilvánvalóak a dolgok.

Kérdésedre válaszolva, szeretni lehet több embert is, kedvelni is, de felem még olyan nem fordult elő hogy egyszerre két emberbe legyek szerelmes, szóval szerintem ilyen nincs.

2015. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Itt szó sincs szerelemről. Ezt a szép szót ne gyalázd meg az ilyen kis hülye viszonyokkal.
2015. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, a szeretet és a kedvelés sokkal jobb, mint a szerelem!! Ezt jegyezd meg!


Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem nem, ugyanis alapjáraton véve az ember 3 évig lehet csak szerelmes, mert a hormonok utána visszaesnek normális szintre. Tehát valószínűleg úgymond "nem tudnak kétfelé figyelni". De lehet, hogy előfordulhat, nem tudom. Ezt neked kell érezni!

2015. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #7-es!

"6-os, a szeretet és a kedvelés sokkal jobb, mint a szerelem!! Ezt jegyezd meg! "


Sajnálom, hogy neked ez a tapasztalatod, de ez nagyon nem így van.


Én fordítva tapasztaltam: A szerelem sokkal jobb, mint a kedvelés vagy a szeret. Ezt jegyezd meg!


Na?

Meggyőződésem, hogy a két vélemény közül nem ez az "abnormális".

2015. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!