Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megtudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtudni, hogy tetszem-e még neki?

Figyelt kérdés

13evesen volt egy fiú akivel nagyon jóba voltam és szerelmet vallott viszont úgy voltam vele, hogy ennyi idősen meg semmi értelme és nem is éreztem azt, hogy enis szeretnem (mar ha 13evesen van szerelem)

Magyarul baratzonaba tettem.

Most 15evesek vagyunk és azóta is jóban vagyunk viszont most mar tényleg nagyon tetszik. Tudom hogy mostmár nekem kene lépnem hogy tudja hogy van esélye viszont nemtudom mit csináljak. Soha nem volt meg barátom és ő az első aki tényleg érdekel is. Honnan tudom hogy erdeklodik e meg felém?



2016. máj. 29. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor ha rad nez nagyobb lesz a pupillaja :)) szoktatok beszelni ? Mannyi idonket ? Szemelyesen is szoktad latni ? Mashogy viselkedik ha kettesbe vagytok vagy ugyan ugy mint ha tobben ? :))
2016. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig szinte mindennap beszéltünk, most egy pár hete csak ritkán nemtudom miért:/ kettesbe viszonylag ritkán szoktunk van hogy kedves és jofej aztán utána hirtelen bunkobb lesz és kiszámíthatatlan sokszor nem tudok kiigazodni rajta:(

A pupillájat majd megfigyelem:) köszi:)

2016. máj. 29. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok :) lehet hogy nincs eleg tema ??? Az bagyon fontos sajna enamugy 16/L vagyok es azt vettem eszre hogy ez normalis hogy egyszer ilyen egyszer olyan ... Nekem egy olyan fiu kellett akinek meg soha nem volt varatnoje ... O is ilyen volt ... Es vele se volt temam tehat mar nem beszek vel ://
2016. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem mert rengeteg közös témánk van és eddig bármikor bármiről beszéltünk bármennyit csak most kb 1-2hete beszéltünk keveset valamiert:( Komoly barátnője neki se volt meg, csak amikor en nemet mondtam neki utana volt egy pár hetes "kapcsolata" mindenki szerint csak azert hogy elfelejtsen, de mivel pár hetes volt csak nemhinnem hogy az a lány lett volna az "igazi". viszont mindennel jobban örülnek ha vele sikerülne csak nemtudom hogy hogyan és mit kene csinálnom :(
2016. jún. 4. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg minig en :) o vajon erzi hogy neked o tetszik ??
2016. jún. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom mert igazából lehet néha érzi csak nem biztos benne, mégegyszer meg nem szeretne gondolom pofára esni..
2016. jún. 5. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:

(még mindig én :D) szoval

Szerintem biztos valahogy megkene tudnia hogy te anno meg nem voltal "komoly" szoval nem akartal kapcsolatot es ez mar megvaltozott ... Es hogy anno nem azert nem szeretted mert lett volna mas csak siman nem akartal kapcsolatot... Szoval nem az o hibaja hanem siman anni hogy nem akartal senkit. Szoval ebboltudnia jell hogy teljesen komoly erzeseid vannak . Csak ezt meg kell lépned hogy o is tisztaba legyen ezzel

2016. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget majd írok privátba hogy mi volt:)
2016. jún. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!