Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet megtudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megtudni hogy egy fiúnak tetszem? Mik lehetnek az erre utaló jelek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 20:41
 1/6 anonim válasza:
Vagy elmondja ha tetszel neki, vagy ha nem meri akkor néz téged, és ha visszanézel, a tekintetét azonnal elkapja!
2013. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokszor veszed észre, hogy téged néz, gyakrabban keresi a társaságod, néha kicsit furcsán viselkedik, ha veled van (zavart), ilyenek.
2013. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
tömören amit az első ír, vagy bátor vagy bátortalan, ha nagyon bátortalan akkor lehet h sosem fog odamenni és ha te sem akkor ebben az esetben 99%-ban nem jön össze a dolog.
2013. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

1. Figyeld a nadrágot! Ha dudorodik a kolbász tuti befutó vagy.

2.A beszédére is figyelj! Sok vér kell a kolbászba és ilyenkor a beszéd központja nem kap elegendő vért. Ha dadog akkor is befutó vagy.

2013. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ismered.Hiszen, ha régóta barátok vagytok, akkor az, hogy bámul, nem feltétlenül jelenti azt, hogy beléd is van esve
2013. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 & #3 jól írták le.

Én a bátortalan típus vagyok. A legtöbb nőnél azt érzem, hogy megközelíthetetlen. Múltkor volt egy helyes, aranyos lány, akinél nem éreztem ezt és el is mondtam, hogy nem közömbös nekem. Sajnos kosarat kaptam. Szóval egy darabig nem valószínű, hogy újra próbálkoznék akárkinél...


22/F

2013. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!