Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene abban, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene abban, hogy mit is érzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány, aki tetszik, de amikor eldöntöm, hogy odamegyek hozzá, akkor elveszítem az érdeklődésem. (így nem megyek oda hozzá.) Ezt követően olyan kettő nap alatt megint ugyan annyira érdekel. Nem nagyon hallottam még ilyet, nem tudom megfejteni miért van ez. Remélem lényegre törő voltam.
2016. máj. 29. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés elvesztése alatt azt érted, hogy "1x tetszik 1x nem" vagy "érdeklődnél, de megijedsz és másnapra szintén eltökélt vagy, de nem mersz közeledni felé" ?
2016. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a végén nem tudod, hogy mi legyen,.amikor itt az idő, akkor meggondolod magad, van egy ját3k, amit nagyon bírtam, de amikor újból elkezdem egyből meggondolom magam és abba hagyom
2016. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: Egyszer tetszik, egyszer nem.


2.: Ebben van valami.


Köszi a válaszokat!

2016. máj. 29. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Szerintem, ha csak időnként tetszik, akkor hagynod kéne vagy várj egy kicsit, amíg eltudod dönteni, hogy tényleg tetszik vagy nem. De, ha nem vagy annyira sietős, akkor várj egy olyan lányra, aki valóban tetszik. ;)
2016. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!