Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok 13 éves vagyok van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok 13 éves vagyok van egy lány akivel jártam csak szakítottunk 1 évvel idősebb nálam de én úgy érzem szerelmes vagyok belé és olyat érzek iránta mint még egy lány iránt soha. Mit tudnék tenni hogy újra szeressen? Értelmes válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább írd meg a házidat...
2016. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Az 1-est támogatom az ötletben. Azt se tudod mi az a szerelem, tuti hogy te is csak divatból csajozol, mert azt hiszed, hogy ettől leszel valaki, de mondok valamit az én szememben akkor is egy s*aros kis pöc* maradsz, szóval ne erőltesd meg magad csak az én kedvemért. Köszike.

17F

2016. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, keress más. Fiatal vagy és sok olyan lány van még, akivel szakítani fogsz.
2016. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt? :)
2016. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es! Értem, hogy ez a véleményed, de még mindig az az oldal lényege, hogy válaszolj a feltett kérdésre, nem pedig az, hogy mást oltogass.
2016. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!