Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerjük egymást mothatni barátok vagyunk egy fiúval. Nekem van párom és szeretem is. Viszont arra lettem figyelmes,hogy a fiú (baráttal) valami nem stimmel. Ott kezdődött az egész hogy átjött. Gépeztünk hülyültünk majd elkezdett csikizni és jól sorakoztunk. Majd kezünk hirtelen összeakadt.. jó ilyen előfordul persze, de átunna nem egyszer vettem észre mintha direkt csinálná csak hogy lefogjam és átöljem. Utánna facén egyre többet ír puszi smileykat de azt mondja csak lány barát vagyok. Közben pedig elszólta magát hogy milyen cukinak tart,meg holnap elakar menni sétálni oda ahol legelőszőr ismerkedtünk meg. És én félek magasba ő pedig azt mondta majd megfogja a kezem,és suliba is mindig látom rajta hogy olyan más mint eddig. De lehet csak én vagyok ilyen és félreértem az egészet.. legalábbis nagyon remélem.
2016. máj. 30. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha friendzonebe vagy vele, akkor nemtud semmit sem tenni, főleg ha van pasid.


Hiba volt megengedni, h eljmennyen hozzád. Legalábbis illett volna "leálítan".. Mindegy ez a te dolgod..


Légy vele más... Mutasd neki, hogy te nem akarsz semmit... Lehet rá megy a barátság, de ha szereted a párod, akkor megéri... Nehogy bekavarjon...

2016. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te semmit nem akarsz, akkor ezt mutasd neki, mert lehet o mar belelte magat es joggal tette volna.

Bocsi az ekezetekert.

2016. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!