Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Szinte a legjobb barátom, de mégis néha olyan más vele lenni. pl:

-karácsonyra vett nekem egy ''Ölelések'' c. könyvet.

-időnkén beszélgetés közben ósszeborzolja a hajam

-a buszon mikor mellém ül, szinte az ablakhoz paszíroz

-elvitt egy kilátóra és belevéste a nevem

-nőnapra a szakadó esőben beállított be nyolckor egy szál játszintal

-mindig piszkál mert alacsony vagyok

-egyszer részegen majdnem megcsókolt

-néha megsimogatja a kezem


Ellenben:

-eddig barátnője volt, akivel végeredményben azért szakítottak mert a csaj féltékeny volt

-nemrég elküldött egy képet hogy éppen mit beszélget a neten megismert "szerelmével" (:()

-gyakran hangoztatja hogy "dehát barátok vagyunk!" amikor valaki szóváteszi hogy együtt vagyunk valahol

-messengeren nem ír vissza, és így csak akkor beszélünk ha ráírok, de akkor órákat, személyesem meg odajön de csak ha egyedül vagyok, vagy ha olyanokkal akiket ő is ismer

-néha hetekig nem érdeklem


Nemtudom. Az a baj hogy szerintem én...nem is tudom.

16/L


2016. máj. 16. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem bejössz neki :) Idő kérdése és történik valami.

Szurkolok

2016. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!