Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normalis? Mit csinaljak most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés
Beleszerettem apam nojenek a fiaba... Mindennap orakat tudunk beszelgetni a konyhaba. Nagyon imadom. Mindent elmondunk egymasnak. Nem ismerem regota. De mindig o jar a fejemben. Nem akarom elmondani neki mit erzek. Felek hogy megvaltozik a kapcsolatunk...

2016. máj. 30. 23:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mióta érzel így, de szerintem várj egy kicsit, hátha elmúlik. Ha nem, akkor szerintem valld be neki mit érzel. Elvégre, akár az is lehet, hogy ő az igazi.
2016. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar lassan egy honapja igy erzek... Szerintem nem fog elmulni. Ma is 21.00tol- egesz idaig beszelgetunk az udvaron perceken keresztul csak neztuk egymast...meg most is kint ulnenk ha nem kellene kpran kelnie. sosem ereztem meg ilyet senki irant mint amit iranta
2016. máj. 31. 00:02
 3/4 anonim válasza:
várj még, lehet hogy barát lesz, az többet ér..mennyi idős vagy?
2016. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő 20 én 16
2016. máj. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!