Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 22 éves normális nő vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves normális nő vagyok és megtetszett egy 15 éves srác. Elég furán érzem magam tőle, mert nem hiszem, hogy ez normális, de nem tudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem.
2016. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne tegyél semmit. Az még konkrétan egy gyerek,hiába fiatalkorú.
2016. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz uralkodni magadon? Akkor nem túlzás a "normális" jelző.
2016. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben ez teljesen elfogadott lenne, és jönnének a sztereotípiákkal, hogy az teljesen más, normális stb.

Gondolom olyan tetszett meg aki 19-20nak is kinéz, nem valami vézna kocka.

2016. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, fordított esetben... fordított esetben a kérdezőt már pedofilnak neveznék, és börtönnel fenyegetnék. Sajnos most éppen iskolában van az a réteg, aki a fiút irigyelné, és leb*zizná azt a 15 évest, aki nem örülne a helyzetnek.

Az eddigi válaszok inkább irigykedésről, prűdségről vagy a nemi egyenlőség erőltetéséről árulkodnak.

2016. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Semmi gond nincs ezzel,ha a srác nem egy hülye gyerek. Élvezd,tereld,okítsd a srácot! :)


Sok sikert!


És ne írj ide soha többé,itt sok a troll meg az ostoba.

2016. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!