Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam megszerezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam megszerezni?

Figyelt kérdés
Van egy srac az osztalyban,aki nekem nagyon tetszik, de elvileg van baratnoje(ha van,akkor nem a sulinkba jar)... De az osztalyban van egy csaj(eleg kvas) mindenkire nyomul(elvileg van pasija), es a szerelmemet is olelgeti+egy masik sraccal aki az osztalyba jar,allandoan olelkeznek,konkretan jo,hogy nem kezdenek el a terem kozepen b....i. Sajnos a szerelmem nem veszi eszre,h a csaj csak kihasznalja,pedig latszik... Hogyan tudnam megszerezni a fiut? (szerintem am nincs csaja,csak mondja) 13/l(ja es ne hulyesegeket pls)

2016. máj. 31. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te lány xDDD


Gyakorlatilag a szerelmed akkor, ha jártok :D Egyéb esetben nem szokás használni (legalábbis felénk)...


Mi van abban ha ölelgeti? Nekem is van csajom, osztálytársamnak is van pasia, még is megöleljük egymást... Attól, hogy valakit ölelget, nem jelenti azt, hogy ki is használja..


Ahhoz, hogy összegyere, nagyon kevés az, hogy ide kiírod ezt... Mutatnod kell felé az érzéseid, látnia kell, hogy mit akarsz...


De nemhiszem, hogy gondolkodásban idősebbnek tűnnél az átlagnál, mert van aki 13-14 évesen szinte 18 éves fejjel gondolkodik... Pl az én barátnőm ilyen... De rólad nem ez jött le elsőre...


Bocsi, de ha ezt is félreérted... Akkor inkább ne pasizgass... Jaj és házi nyúlra nem lövünk.

2016. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hmmm hát attól még, hogy ölelgetik, nem kizáró ok, hogy közeledj felé. Szerintem barátkozzatok, abból később alakulhat még valami :)
2016. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Csak nem szeretnem hogy esetleg ez miatt rosszra fordulna a kapcsolatunk :/ esetleg nem tetszem neki es utánna mar ez olyan furcsa lenne kettőnk között. Remelem értitek mire gondolok.
2016. máj. 31. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha barátok, vagy ismeretlenek közül is tetszik valaki, mindig kétesélyes lesz a dolog... Ha barát, és megtudja, de ő nem tud rád potenciális barátnőként tekinteni, akkor bukta a barátság is legtöbb esetben... Ha meg számodra alig ismert embernél próbálkozol, nem lesz mit veszteni...
2016. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat osztalytars,neha beszelunk,de nem merem snapchaten meg instan bejelolni 😒
2016. máj. 31. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha még be sem mered jelölni, akkor meg végképp nem való neked kapcsolat... :"D Bocsi.
2016. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak felek h nem jelol vissza, meg am se vagyok az a "kocka" aki a neten eli az eletet
2016. máj. 31. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagy 27/7ben a neten még visszajelöl... Nekem facen vannak ismerőseim akik hetente járnak fel.. Mi van abban? Semmi... Mit vesztesz ha nem jelöl vissza? Semmit..
2016. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!